تاریخ: ۱۸:۵۹ :: ۱۳۹۵/۰۶/۰۸
نام نویسنده: sobhan

  دومین کمپ جوانان اتحادیه جهانی کوهنوردی از روز ۴ تا ۸ شهریور به میزبانی استان اردبیل و شهرستان مشکین شهر برروی جبهه شمالی سبلان برگزار شد.   به گزارش مازند اسپرت،و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی؛ دومین کمپ جوانان اتحادیه جهانی کوهنوردی که از روز ۴ تا ۸ شهریور به […]

 

خبرگزاری فارس: کمپ جوانان اتحادیه جهانی کوه‌نوردی در سبلان برگزار شد

دومین کمپ جوانان اتحادیه جهانی کوهنوردی از روز ۴ تا ۸ شهریور به میزبانی استان اردبیل و شهرستان مشکین شهر برروی جبهه شمالی سبلان برگزار شد.

 

به گزارش مازند اسپرت،و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی؛ دومین کمپ جوانان اتحادیه جهانی کوهنوردی که از روز ۴ تا ۸ شهریور به میزبانی استان اردبیل و شهرستان مشکین شهر، برروی جبهه شمالی سبلان برگزار شد با حضور امامی فرماندار مشکین شهر، زارعی رئیس فدراسیون و جمعی از مسئولین استانی و شهری پایان یافت.
این کمپ با حضور ١١٠ ورزشکار ایرانی و خارجی برگزار شد و حاضران بر روی یخچال شمالی سبلان آموزشهای مرتبط با یخنوردی را زیر نظر مربیان فدراسیون پشت سرنهادند. در ادامه نیز حاضران اقدام به صعود قله از سه مسیر یخچال شمالی، یال آذران و مسیر شمال شرقی و نمودند.
تیم های خارجی شرکت کننده در کمپ تابستانی ایران، از کشورهای آذربایجان، ترکیه، ایسلند، انگلستان، ایرلند، آلمان، افغانستان و نماینده قاره آفریقا سومالی بودند.
این برنامه از طریق کارگروه جوانان فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی و طبق تقویم رسمی کمسیون جوانان اتحادیه جهانی کوهنوردی اجرا شد. در اجرای این کمپ محمود هاشمی به عنوان مسئول برگزاری کمپ، همچنین ایرج معانی دبیر کمپ تابستانی ایران (عضو کمیسیون جوانان فدراسیون جهانی) و استاد جلال چشمه قصابانی سرپرست دوره آموزشی و صعود را برعهده داشتند. ضمن آنکه اعضای تیمهای ملی امید و جوانان سالهای ۹۳،۹۴ و ۹۵ فدراسیون نیز در دوره و کمپ حضور فعال داشتند.
دربرگزاری این کمپ فرمانداری مشکین شهر، اداره ورزش و جوانان استان و شهرستان، هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان و هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان مشکین شهر همکاری لازم را داشتند./فارس

پاسخی بگذارید