تاریخ: ۱۰:۱۲ :: ۱۳۹۵/۰۶/۰۸
نام نویسنده: sobhan

برنامه کامل مراسم اولین سالگرد  مرحوم هادی نوروزی  به گزارش مازند اسپرت، در جلسه مصطفی منصف دبیر بنیاد فرهنگ مرحوم هادی نوروزی کاپیتان فقید تیم فوتبال پرسپولیس با علی‌اکبر طاهری سرپرست این باشگاه برنامه‌های مراسم اولین سالگرد درگذشت هادی نوروزی تعیین شد. در این مراسم که پنج‌شنبه ۸ مهرماه جاری در روستای کپورچال و بر سر مزار […]

برنامه کامل مراسم اولین سالگرد  مرحوم هادی نوروزی 

به گزارش مازند اسپرت، در جلسه مصطفی منصف دبیر بنیاد فرهنگ مرحوم هادی نوروزی کاپیتان فقید تیم فوتبال پرسپولیس با علی‌اکبر طاهری سرپرست این باشگاه برنامه‌های مراسم اولین سالگرد درگذشت هادی نوروزی تعیین شد.

در این مراسم که پنج‌شنبه ۸ مهرماه جاری در روستای کپورچال و بر سر مزار مرحوم هادی نوروزی برگزار می‌‌شود، قرار است از پیراهن مرحوم نوروزی که نام امام هشتم بر روی آن درج شده بود، رونمایی شود.

همچنین در دقیقه ۲۴  این مراسم، روستای کپورچال و مزار مرحوم نوروزی توسط بالگرد یا پاراگلایدر گلباران شود.
پخش دو کلیپ از بازی‌ها و زندگی هادی نوروزی و قدردانی از سعید آل‌وردی کمک‌داوری که جان یک فوتبالیست را از مرگ نجات داد، به عنوان جوانمرد سال از دیگر برنامه های این مراسم است.

موضوعی که البته طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس به آن تأکید داشت این بود که کاندیداها و نمایندگان مجلس شورای اسلامی و شورای شهر در این مراسم کارهای تبلیغاتی انجام ندهند تا این مراسم رنگ و بوی سیاسی به خود نگیرد.

همچنین سرپرست باشگاه پرسپولیس با توجه به محدودیت‌هایی که در این زمینه وجود دارد، قول داد تا حد امکان هزینه‌های برگزاری مراسم را توسط باشگاه پرسپولیس بپردازد.

 

پاسخی بگذارید