تاریخ: ۹:۳۲ :: ۱۳۹۵/۰۶/۰۸
نام نویسنده: sobhan

  یکی از چالش‌های که سرمربی تیم فوتبال بورسیادورتموند با آن مواجه شده، انتخاب کاپیتان از بین مارسل اشملسر و مارکو رویس است.   به گزارش مازند اسپرت،سرمربی جوان بورسیادورتموند در هفته نخست فصل جدید بوندس‌لیگا جزو مربیان موفق قرارگرفت. تیم او توانست ۲ بر یک ماینس را مغلوب کند و وارد وقفه یک هفته‌ای مسابقات […]

 

خبرگزاری فارس: انتخاب کاپیتان، چالش جدید توماس توخل در بورسیادورتموند

یکی از چالش‌های که سرمربی تیم فوتبال بورسیادورتموند با آن مواجه شده، انتخاب کاپیتان از بین مارسل اشملسر و مارکو رویس است.

 

به گزارش مازند اسپرت،سرمربی جوان بورسیادورتموند در هفته نخست فصل جدید بوندس‌لیگا جزو مربیان موفق قرارگرفت. تیم او توانست ۲ بر یک ماینس را مغلوب کند و وارد وقفه یک هفته‌ای مسابقات شود.

البته این مربی جوان که ایده‌های زیادی برای تیمش در سر دارد، با چالش‌های کاری قابل توجهی نیز مواجه بوده است.

براساس اعلام یک سایت محلی، توخل هم اکنون با بحث انتخاب کاپیتان برای تیمش روبه‌رو شده است.

وی البته اوایل تابستان اعلام کرد انتخابش برای دادن بازوبند کاپیتانی، مارکو رویس است. اما این بازیکن ملی‌پوش به خاطر مصدومیت مدت‌ها است که در تمرینات و مسابقات حضور ندارد.

از این رو وظیفه‌ هدایت تیم در داخل زمین به مارسل اشملسر،‌مدافع چند منظوره تیم سپرده شده است. بازیکنی که در گذشته نیز در مقاطعی کاپیتان بوده و البته این وظیفه را در زمین خوب انجام می‌دهد.

مسئول فنی دورتموندی‌ها در زمانی که رویس به ترکیب تیم بازگردد، باید مشخص کند از بین این دو نفر، کدامیک کاپیتان اصلی و دیگری ذخیره خواهد بود./فارس

پاسخی بگذارید