تاریخ: ۹:۳۰ :: ۱۳۹۵/۰۶/۰۸
نام نویسنده: sobhan

  رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی گفت: صدا و سیما خیلی راحت روی علاقه مردم خط قرمز کشید و هیچ توجهی به آنها نداشت.   به گزارش مازند اسپرت، عباس ترابیان  در خصوص اینکه دیدار روز گذشته تیم ملی فوتسال مقابل ازبکستان در یک نیمه از شبکه سوم سیما پخش شد اما […]

 

خبرگزاری فارس: ترابیان: صداوسیما با زبان بی‌زبان گفت که فوتسالی‌ها جایگاهی ندارند/ سال‌ها پیش سقف آرزوهایم را بوسیده‌ام

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی گفت: صدا و سیما خیلی راحت روی علاقه مردم خط قرمز کشید و هیچ توجهی به آنها نداشت.

 

به گزارش مازند اسپرت، عباس ترابیان  در خصوص اینکه دیدار روز گذشته تیم ملی فوتسال مقابل ازبکستان در یک نیمه از شبکه سوم سیما پخش شد اما در نیمه دوم به علت عدم پرداخت پول از سوی اسپانسر پخش زنده صورت نگرفت اظهار داشت: من هم یکی از تماشاگران این بازی بودم و دوست داشتم که ببینم تیم ملی چگونه در بازی ظاهر می‌شود اما به یکباره دیدم در بین دو نیمه مجری صدا و سیما با ناامیدی و یاس اعلام کرد که بازی پخش نخواهد شد.

وی ادامه داد: این مسئله از همان رفتارهایی بود که صدا و سیما در جهت بی‌اعتنایی به علائق مردم و فوتبال‌دوستان انجام می‌دهد. خیلی راحت بازی نیمه دوم پخش نشد و به جای آن آشپزی پخش شد که می‌توانستند در هر ساعتی از شبانه‌روز آن را نشان بدهند.

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی یادآور شد: برای خود من جای سوال بود که چرا چنین تصمیمی را گرفتند و چطور مسئولان شبکه سه به این راحتی به علائق مردم پشت کردند. آن هم زمانی این اتفاق رخ داد که با ناز و عشوه ساعت بازی را تغییر دادند تا بخواهند این دیدار را پخش زنده کنند اما خیلی راحت این مسئله را نادیده گرفتند و با زبان بی‌زبانی اعلام کردند که علاقمندان به این رشته جایگاهی ندارند.

ترابیان خاطرنشان کرد: نمی‌دانم که مسئولان چگونه می‌خواهند این کار خود را توجیه کنند. خانواده‌های فوتسالی به دنبال دیدن بازی این بازیکنان بودند و حالا اصلا مسئولان خود را جای این خانواده‌ها می‌گذارند تا ببینند چه حالی داشتند؟! ای کاش مسئولان حداقل یک جواب قانع‌کننده بدهند تا ما هم بتوانیم آرام شویم و سوالات بی‌پاسخ‌مان از بین برود.

وی در مورد عملکرد تیم ملی خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم تیم ملی در دیدار روز گذشته نسبت به بازی‌های پیش از آن عملکرد بهتری داشت و کم کم سه تیم ۴ نفره که قرار است در میدان حاضر شوند شناخته شده‌اند و می‌توان به این تیم در جام جهانی امیدوار بود تا بتوانند نمایش خوبی را در کلمبیا داشته باشند.

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی در مورد اینکه گفته می‌شود کارهای کمیته به علت مشغله‌های زیاد کفاشیان برعهده اوست، گفت: من هیچ وقت منتظر نمی‌مانم که کسی به من بگوید چه کاری را انجام بدهم هر زمانی که احساس کنم این رشته به من احتیاج دارد قطعا ورود می‌کنم. در جام جهانی هم بدون هیچ پستی حاضر خواهم شد چراکه به دنبال پست و مقام نیستم و سال‌ها پیش سقف آرزوهایم را بوسیده‌ام. در هر پست و مقامی که باشم عاشقانه برای موفقیت فوتسال تلاش می‌کنم./فارس

پاسخی بگذارید