تاریخ: ۹:۲۶ :: ۱۳۹۵/۰۶/۰۸
نام نویسنده: sobhan

  رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: شرایط امنیتی و رفاهی تماشاگران در ورزشگاه‌ها باید ارتقا پیدا کند.   به گزارش مازند اسپرت، غلامرضا بهروان در حاشیه کارگاه آموزشی امنیتی باشگاه‌های لیگ برتر در جمع خبرنگاران گفت: در این کارگاه بحث خدمات رفاهی و امنیتی به تماشاگران را بازگو می‌کنند. ما هم باید در ایران خدمات […]

 

خبرگزاری فارس: بهروان: باید شرایط رفاهی تماشاگران فوتبال ارتقا پیدا کند

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: شرایط امنیتی و رفاهی تماشاگران در ورزشگاه‌ها باید ارتقا پیدا کند.

 

به گزارش مازند اسپرت، غلامرضا بهروان در حاشیه کارگاه آموزشی امنیتی باشگاه‌های لیگ برتر در جمع خبرنگاران گفت: در این کارگاه بحث خدمات رفاهی و امنیتی به تماشاگران را بازگو می‌کنند. ما هم باید در ایران خدمات امنیتی و رفاهی به تماشاگران را ارتقا بدهیم.

وی افزود: باید توجه کنیم که سه مقوله امنیتی، سلامتی و رفاه تماشاگران باید به یک اندازه بها داده شود. در جلسه امروز حتی مدرس امنیتی یوفا به سرویس‌های بهداشتی ورزشگاه‌ها نیز اشاره کرد و اینکه باید برای تماشاگران خدمات رفاهی ایجاد کنند و اینکه حضور تعداد تماشاگران به معنای ریسک بالای خطر در ورزشگاه‌ها نیست بلکه ممکن است در یک بازی تعداد تماشاگران هم زیاد نباشد اما جو ورزشگاه متشنج باشد.

بهروان با اشاره مطالب ارائه شده در این کارگاه گفت: در این کارگاه فیلمی از فجایع ورزشگاه هیسل بروکسل پخش شد و همچنین به اتفاقات تلخ بازی ایران و ژاپن اشاره شد. باید خدمات به تمشااگران ارتقا پیدا کند و همچنین بخش سازه‌های ورزشگاه‌ها نیز می‌تواند برای تماشاگران خطرناک باشد.

بهروان در مورد اینکه تکلیف بازی پرسپولیس و تراکتورسازی چه شد که آن مسئله مربوط به امنیت تماشاگران است، گفت: تمام بحث ما بحث سلامت و رفاه تماشاگران و امنیت دو تیم در این مسابقه است. تبریز سه تیم در لیگ برتر دارد اما ورزشگاه یادگار امام هنوز آماده نیست. باشگاه تراکتورسازی هم خواهان برگزاری مسابقه در ورزشگاه اختصاصی خود است که مسئولان امنیتی استان هم باید تدابیر خاصی برای این مسابقه در نظر بگیرند و برگزاری این بازی در این ورزشگاه را تایید کنند. /فارس

پاسخی بگذارید