تاریخ: ۹:۰۱ :: ۱۳۹۵/۰۶/۰۸
نام نویسنده: sobhan

  سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: با وجود اینکه مقابل ازبکستان به پیروزی رسیدیم اما هنوز به هماهنگی صد در صد نرسیده‌ایم.   به گزارش مازند اسپرت، محمد ناظم الشریعه در خصوص پیروزی سه بر صفر تیم ملی فوتسال ایران مقابل ازبکستان اظهار داشت: از بازی خیلی راضی نیستیم هرچند که بازیکنان تمام تلاش خود را انجام […]

 

خبرگزاری فارس: هنوز تیم ملی به هماهنگی لازم نرسیده است/ از اتفاق روز گذشته ۲۰ میلیون نفر ناراحت شدند

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: با وجود اینکه مقابل ازبکستان به پیروزی رسیدیم اما هنوز به هماهنگی صد در صد نرسیده‌ایم.

 

به گزارش مازند اسپرت، محمد ناظم الشریعه در خصوص پیروزی سه بر صفر تیم ملی فوتسال ایران مقابل ازبکستان اظهار داشت: از بازی خیلی راضی نیستیم هرچند که بازیکنان تمام تلاش خود را انجام دادند اما هنوز به هماهنگی کامل نرسیده‌ایم.

وی ادامه داد: تیم ملی باید شرایط بهتری پیدا کند و امیدواریم امروز در دیدار مقابل ازبکستان بتوانیم شرایط بهتری را رقم بزنیم چرا که تیمی که پیشرفت نکند نمی‌تواند امیدوار باشد و باید برای حضور در جام جهانی هر روز پیشرفت کنیم. 

سرمربی تیم ملی فوتسال در مورد اینکه صدا و سیما نیمه دوم این دیدار را به دلیل عدم پرداخت قرارداد از سوی اسپانسر پخش نکرد خاطرنشان کرد: ما نمی‌توانیم در سیاست گذاری صدا و سیما دخالت کنیم اما به هر حال امیدواریم که نگاه ویژه‌ای به فوتسال داشته باشند چرا که ۲۰ میلیون در ایران فوتسال بازی می‌کنند و پیگیر اخبار این رشته هستند.

ناظم الشریعه تاکید کرد: در رقابت‌های آسیایی تعامل خوبی به وجود آمده بود که بازی‌ها از تلویزیون پخش شد و این موضوع باعث شد تا حمایت‌ها هم بیشتر شود شما ببینید وقتی بازی پخش نمی‌شود هواداران این رشته ناراحت می‌شوند. به هر حال باید برای علایق مردم ارزش قائل بود تا بتوانیم از این موهبت استفاده کنیم./فارس

پاسخی بگذارید