تاریخ: ۹:۰۰ :: ۱۳۹۵/۰۶/۰۸
نام نویسنده: sobhan

  تیم بانک سرمایه، ماسکو ویتنام را در بازی پلی آف والیبال باشگاه‌های آسیا شکست داد و به نیمه نهایی صعود کرد.   به گزارش مازند اسپرت، و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبالف نماینده ایران که مرحله دوم را با صدرنشینی تمام کرده بود، در مرحله یک چهارم نهایی حریف ماسکوی ویتنام تیم چهارم گروه […]

 

خبرگزاری فارس: بانک سرمایه به عنوان نخستین تیم به نیمه نهایی صعود  کرد

تیم بانک سرمایه، ماسکو ویتنام را در بازی پلی آف والیبال باشگاه‌های آسیا شکست داد و به نیمه نهایی صعود کرد.

 

به گزارش مازند اسپرت، و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبالف نماینده ایران که مرحله دوم را با صدرنشینی تمام کرده بود، در مرحله یک چهارم نهایی حریف ماسکوی ویتنام تیم چهارم گروه f  شد و ساعت ۹:۳۰ صبح امروز به وقت تهران در نخستین بازی این مرحله به میدان رفت و موفق شد با نتیجه ۳ بر صفر و با امتیازات ۲۵ بر۱۸ ،۲۵ بر۱۶ و ۲۵ بر۱۸ این تیم را از پیشرو بردارد.

مصطفی کارخانه با استراحت دادن به بعضی ملی پوشان ترکیب لوکاش ژیگادلو،سید محمد موسوی، علی شفیعی، میلاد عبادی پور، فرهاد قائمی، شهرام محمودی و فرهاد ظریف را به میدان فرستاد که با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ بازی یک طرفه را به سود خود به پایان بردند. بانک سرمایه در ست دوم تیم با همان ترکیب ست اول و تنها با تعویض قاسم کارخانه به جای میلاد عبادی پور شروع کرد اما بعد کارخانه، علی جلالی را شهرام محمودی تعویض کرد، این ست هم با نتیجه ۲۵ بر ۱۶ به نفع بانک سرمایه تمام شد.

در ست آخر سرمربی بانک سرمایه ترکیب بازیکنانش در میدان  را تغییر داد. در این ست مهدی مهدوی، عادل غلامی، علی جلالی ،فرهاد قائمی ،قاسم کارخانه و فرهاد ظریف بازی کردند. از جمع بازیکنان بانک سرمایه تنها چاچیچ تا این ست بازی نکرده بود که کارخانه به او هم فرصت بازی داد، وقتی امتیاز ۱۴ بر ۱۰ به سود بانک سرمایه بود، چاچیچ به جای فرهاد قائمی به میدان رفت تا همه بازیکنان سهمی در این بازی تمرینی داشته باشند.

بانک سرمایه  به آسانی زردپوشان نماینده ویتنام را با امتیاز ۲۵ بر  18 برد تا ۳ بر صفر برنده باشد و باشد و اولین تیم صعود کننده به مرحله نیمه نهایی قهرمانی باشگاه های آسیا. نماینده ایران با این برد در مرحله نیمه نهایی با برنده  بازی شانگهای گلدن و تالای قزاقستان برای صعود به فینال بازی می‌کند./فارس

پاسخی بگذارید