تاریخ: ۱۷:۳۷ :: ۱۳۹۵/۰۶/۰۷
نام نویسنده: sobhan

تیم فوتبال استقلال اهواز در چهارمین دیدار خود موفق شد اولین امتیاز را کسب کند. به گزارش مازند اسپرت، تیم فوتبال استقلال اهواز در شرایطی مقابل تیم فولاد یزد قرار گرفته بود که در سه بازی گذشته موفق به کسب امتیاز نشده بود و بدون گل زده و دریافت ۷ گل شرایط سختی را تجربه می‌کرد. […]

01092869تیم فوتبال استقلال اهواز در چهارمین دیدار خود موفق شد اولین امتیاز را کسب کند.

به گزارش مازند اسپرت، تیم فوتبال استقلال اهواز در شرایطی مقابل تیم فولاد یزد قرار گرفته بود که در سه بازی گذشته موفق به کسب امتیاز نشده بود و بدون گل زده و دریافت ۷ گل شرایط سختی را تجربه می‌کرد. در مقابل تیم فولاد یزد در سه بازی گذشته دو تساوی و یک شکست را در کارنامه خود می‌دید.

این دیدار در ورزشگاه تختی اهواز دنبال برگزار می‌شد و تیم میهمان در دقیقه ۱۳ و با گل به خودی جابر یوسفی از استقلال اهواز پیش افتاد تا کار برای شاگردان حمید فرزانه سخت شود. اما در دقایق پایانی نیمه دوم مصطفی کیانی گل مساوی را برای استقلال اهواز به ثمر رساند. در نیمه دوم استقلال اهواز روی یک ضربه پنالتی فرصت رسیدن به گل را داشت که ضربه پنالتی حمدا.. ابدام بازیکن فصل گذشته استقلال خوزستان راهی به دروازه پیدا نکرد، تا این بازی با همین نتیجه به پایان برسد.

 

 

پاسخی بگذارید