تاریخ: ۶:۰۲ :: ۱۳۹۵/۰۶/۰۶
نام نویسنده: sobhan

  قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان، گفت: بحث جذب لئوناردو پادوانی منتفی نشده و مذاکرات با این بازیکن ادامه دارد.   به گزارش مازند اسپرت،علی پورکیانی در مورد مذاکره این باشگاه با یک سامانه‌ پیامکی، تصریح کرد:  در این مورد مذاکراتی صورت گرفته و به زودی تکلیف این مسئله مشخص می‌شود. فکر می‌کنم طی امروز یا […]

 

خبرگزاری فارس: پورکیانی: بحث جذب پادوانی منتفی نشده است/ تکلیف اسپانسر طی امروز یا فردا مشخص می‌شود

قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان، گفت: بحث جذب لئوناردو پادوانی منتفی نشده و مذاکرات با این بازیکن ادامه دارد.

 

به گزارش مازند اسپرت،علی پورکیانی در مورد مذاکره این باشگاه با یک سامانه‌ پیامکی، تصریح کرد:  در این مورد مذاکراتی صورت گرفته و به زودی تکلیف این مسئله مشخص می‌شود. فکر می‌کنم طی امروز یا فردا تکلیف نهایی این مذاکرات مشخص شود.

وی در مورد وضعیت تمرینات استقلال خوزستان، اظهار داشت: تمرینات‌مان را در اهواز دنبال می‌کنیم یکی دو بازی دوستانه هم در اواخر هفته برگزار کردیم. امروز قرار است بازیکنان به سالن وزنه بروند و کارشان را طبق دنبال می‌کنند.

پورکیانی در مورد اینکه آیا برگزاری اردو برای تیمش منتی شد، گفت: بله اردو منتفی شد و تمرینات‌مان را در اهواز ادامه می‌دهیم.

قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان در مورد اینکه بحث جذب لئوناردو پادوانی به کجا انجامید،‌ عنوان کرد: مذاکراتمان با پادوانی ادامه دارد. موضوع جذب این بازیکن نه منتفی شده و نه قطعی. اصغر باقریان مدیرعامل باشگاه سپاهان به صورت کتبی مجوز مذاکره ما با این بازیکن را صادر کرده و ما هم رایزنی‌های لازم را انجام می‌دهیم.

وی در مورد اینکه آیا نام گودرز داوودی گلر مصدوم این تیم از لیست خارج شد، گفت: خیر هنوز این اتفاق نیفتاده است./فارس

پاسخی بگذارید