تاریخ: ۵:۵۹ :: ۱۳۹۵/۰۶/۰۶
نام نویسنده: sobhan

  سرمربی ایتالیایی بایرن معتقد است زدن گلی زودهنگام توسط ستاره اسپانیایی‌اش، باعث شد تا بردی پرگل در نخستین حضور بوندس‌لیگایی‌اش حاصل شود.   به گزارش مازند اسپرت،کارلو آنچلوتی شب گذشته در نخستین بازی خود در بوندس‌لیگا، برد رویایی را کسب کرد. شاگردان این مربی تازه‌وارد، موفق شدند در نخستین بازی فصل ۶ بر صفر وردربرمن […]

 

خبرگزاری فارس: آنچلوتی:با گلی زودهنگام بازی را تحت کنترل گرفته و ۶ گل زدیم

سرمربی ایتالیایی بایرن معتقد است زدن گلی زودهنگام توسط ستاره اسپانیایی‌اش، باعث شد تا بردی پرگل در نخستین حضور بوندس‌لیگایی‌اش حاصل شود.

 

به گزارش مازند اسپرت،کارلو آنچلوتی شب گذشته در نخستین بازی خود در بوندس‌لیگا، برد رویایی را کسب کرد. شاگردان این مربی تازه‌وارد، موفق شدند در نخستین بازی فصل ۶ بر صفر وردربرمن را در هم شکست. از این رو حضور در کنفرانس مطبوعاتی بسیار برایش مطبوع بود.

وی اظهار داشت:این برد یک شروع بسیار خوب در بوندس‌لیگا بود. گلی زودهنگام زدیم که خیلی خوب بود. بعد بازی را تحت کنترل خود گرفتیم و ۹۰ دقیقه خیلی خوب بازی کردیم.

در این بازی ژابی آلونسو دقیقه ۹ نخستین گل بازی و فصل جدید را به ثمر رساند. همین گل باعث شد تا مونیخی‌ها با روحیه‌ای بهتر کار را دنبال کنند.

کارلتو افزود:گل‌های زیادی زدیم و در مجموع بازی رو به جلوی خوبی انجام دادیم. در بازی گروهی هم بسیار پرتلاش بودیم و با بازیکنان زیادی در حمله شرکت کردیم.

در ادامه روبرت لواندوفسکی ۱۳، ۴۶و ۷۷ ، همچنین فیلیپ لام ۶۶ و فرانک ریبری ۷۳ برای سرخ‌پوشان گل زدند./فارس

پاسخی بگذارید