تاریخ: ۵:۵۵ :: ۱۳۹۵/۰۶/۰۶
نام نویسنده: sobhan

  مربی سابق تیم ملی تکواندو گفت: امیدوارم نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و وزیر ورزش تکواندو را نجات دهند.   به گزارش مازند اسپرت، مجید افلاکی در مورد ناکامی بزرگ تیم ملی تکواندوی مردان در المپیک ۲۰۱۶ برزیل گفت: متاسفانه تیم ملی مردان تکواندو در المپیک برزیل واقعا شکست بزرگی را متقبل شد و این حاصل […]

 

خبرگزاری فارس: افلاکی: نمایندگان مجلس و وزیر ورزش تکواندو را نجات دهند/ پولادگر و ذوالقدر راس هرم دیکتاتوری تکواندو هستند

مربی سابق تیم ملی تکواندو گفت: امیدوارم نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و وزیر ورزش تکواندو را نجات دهند.

 

به گزارش مازند اسپرت، مجید افلاکی در مورد ناکامی بزرگ تیم ملی تکواندوی مردان در المپیک ۲۰۱۶ برزیل گفت: متاسفانه تیم ملی مردان تکواندو در المپیک برزیل واقعا شکست بزرگی را متقبل شد و این حاصل یک مدیریت دیکتاتور است که ما شاهدیم طی چند سال اخیر در المپیک برزیل و ریو با ناکامی بزرگ روبرو شده‌ایم. هرم این دیکتاتوری تنها به یک نفر مختص نمی‌شود. آقایان پولادگر و ذوالقدر در راس این هرم قرار دارند.

وی در ادامه افزود: این دو نفر با هم هماهنگ هستند و زمانی که شکست‌های بزرگ در تکواندو رقم می‌خورد رئیس فدراسیون بلافاصله همه چیز را روی سر ذوالقدر خراب می‌کند و پس از آن او را در یک پست دیگر می‌گذارد و با این کار فقط مسئولان ورزش را گول می‌زند.

مربی سابق تیم ملی تکواندو در مورد رئیس فدراسیون که می‌گوید به سازمان‌های مختلفی وصل است، گفت: اینکه آقای رئیس مدعی می‌شود که تحت حمایت سازمان‌های مختلفی است. همه باید بدانند که این یک دروغ محض است. پولادگر پشت مدال ملی‌پوشان پنهان شده و این صحبت‌ها که در محافل مختلف مدعی می‌شود که تحت حمایت سازمان خاصی است اصلا صحت ندارد. 

افلاکی در مورد اتهاماتی که رئیس فدراسیون تکواندو سرمربی تیم ملی آذربایجان زده است، گفت: تماس‌هایی را با رضا مهماندوست و میلاد بیگی داشته‌ام. آنها مثل همه ما از لحاظ قانونی می‌توانند پیگیر حقوق خود باشند. بیگی و مهماندوست یک شخصیت حقیقی و حقوقی هستند که اعلام کردند پس از بازگشت به ایران قطعا پیگیر خواهند شد و در مورد اتهاماتی که به آنها وارد شده شکایت خواهند کرد. متاسفم برای دوستانی که به جانباز این کشور چنین القابی را دادند چراکه این صحبت‌ها برازنده خودشان است نه رضا مهماندوست که برای این کشور در جبهه و جنگ فداکاری کرده است.

وی در ادامه عنوان کرد: سوال من این است که دکتر بهرامی‌نژاد و محمدعلی بسحاق مربی بدنساز تیم ملی که این همه برای او پیش از المپیک لندن هزینه شد، کجای تکواندوی ما است؟ متاسفم از اینکه آقایان تا متوجه می‌شوند کسی با مدیریت آنها موافق نیست، او را برکنار می‌کنند. یوسف کرمی، بهزاد خداداد، هادی ساعی، مرتضی رستمی، مرتضی کریمی، محمد معتمد، محمدعلی بسحاق و … که برای تکواندوی ایران زحمت کشیده‌اند و مدال‌های مختلف المپیک را کسب کردند کجای تکواندو ما فعالیت می‌کنند. چطور می‌شود که افرادی که برجسته هستند در تکواندو فعالیت نمی‌کنند. چرا آقایان همه را برکنار می‌کنند؟

وی در ادامه افزود: ما نباید خودمان را گول بزنیم. ملی‌پوشان ما در المپیک برزیل از لحاظ بدنسازی واقعا شرایط بدی را داشتند. فیلم مبارزات ملی‌پوشان ما موجود است. نگاه کنید پای همه ورزشکاران ما به شیاپ‌چانگ چسبیده و اصلا توان مبارزه کردن را ندارند. آقایان فقط از روی مربی رضا مهماندوست فقط یک یادداشت برداشته بودند که آخر دیدیم که با یادداشت‌برداری کسی نمی‌تواند کاری انجام دهد.

وی در مورد اینکه بهترین راهکار برای نجات تکواندو از این ناکامی‌های بزرگ استعفا است، گفت: آقایان به جای اینکه دنبال مقصر جلوه دادن دیگران باشند استعفا بدهند و دیگر بیش از این تکواندو را زیر سوال نبرند. هستند افراد بزرگی در خانواده تکواندو که می‌توانند به این رشته کمک کنند. دیگر انتقادها به اوج خود رسیده و خیلی از حقایق برای مردم در حال روشن شدن است. بهزاد خداداد زمانی که در مورد اتفاقاتی که در جام جهانی مکزیک رخ داد. افشاگری کرد اما آقایان از او شکایت کردند و در پایان ۳۰ ضربه شلاق و یک میلیون او را جریمه کردند. بهزاد جزو سه مدال‌آور تکواندوی ایران است که بعد از جام جهانی مکزیک حقایق را برای همه روشن کرد. او زنگ خطر را به صدا درآورد اما کسی اهمیتی نداد.

وی در پایان صحبت‌های خود خطاب به نمایندگان مجلس و وزیر ورزش و جوانان گفت: امیدوارم نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و وزیر ورزش تکواندو را نجات دهند. آنها باید بدانند که آقایان سفره‌ای را در فدراسیون تکواندو پهن کردند که پول بیت‌المال را به تاراج می‌برند. آقایان فدراسیون‌نشین هم باید بدانند که دیگر آنها عاشق تکواندو نیستند و تاجر این رشته شده‌اند. دیگر بس است و دست از سر این رشته بردارند. آنها دم از مسلمانی می‌زنند، اما شاهدیم که در میادین مختلف با نمایندگان رژیم اشغالگر قدس عکس یادگاری می‌گیرند و حتی به داوران خودشان اجازه می‌دهند دیدار نمایندگان اسرائیل را قضاوت کنند. فقط یک جمله می‌گویم چوب خدا صدا ندارد و آنها به قدری ورزشکاران ظلم کردند که حالا چوب خدا را خورده‌اند و به دنبال دوای آن می‌گردند./فارس

پاسخی بگذارید