تاریخ: ۱۱:۴۱ :: ۱۳۹۵/۰۶/۰۵
نام نویسنده: sobhan

رقابت های لیگ برتر فوتسال جوانان کشور به میزبانی باشگاه شهروند ساری برگزار خواهد شد. به گزارش مازند اسپرت، این مسابقات از روز شنبه ۶ شهریورماه در سالن مرحوم بهروش ساری (آذربایجانی ها) آغاز و تا روز جمعه ۱۲ شهریورماه ۹۵ ادامه خواهد یافت. بر این اساس، تیم فوتسال جوانان شهروند ساری بعنوان میزبان این […]

futsal3رقابت های لیگ برتر فوتسال جوانان کشور به میزبانی باشگاه شهروند ساری برگزار خواهد شد.

به گزارش مازند اسپرت، این مسابقات از روز شنبه ۶ شهریورماه در سالن مرحوم بهروش ساری (آذربایجانی ها) آغاز و تا روز جمعه ۱۲ شهریورماه ۹۵ ادامه خواهد یافت.

بر این اساس، تیم فوتسال جوانان شهروند ساری بعنوان میزبان این رقابت ها به ترتیب به مصاف تیم های مقاومت البرز، اسپادانا اصفهان، آپکو پارس قم، ستارگان طلایی زنجان، وحدت ملایر، سایپا یاسوج و سنگسر مهدی شهر خواهد رفت.

علی عسگری، مهدی هاشمی، سید امیررضا هاشمی، سید جواد حسینی، دانیال باجان، محمدرضا نریمان پور، امیرحسین قربانزاده، عرفان حسین زاده، امیرحسین طیبی، سیدرضا موسوی، ابوالفضل افضلی، امین جمالی، امیرحسین اسماعیلی، علی اصغر علیزاده، مجتبی محمودیان، حسن عرب خزائلی و مجتبی شهابی بازیکنان تیم فوتسال جوانان شهروند را تشکیل می دهند.

برنامه کامل رقابت های گروه سوم لیگ برتر فوتسال جوانان کشور به شرح زیر است:

روز اول:
شنبه ۶ شهریور ۹۵ :
۱۳: اسپادانا اصفهان – وحدت ملایر
۱۵: ستارگان طلایی زنجان – سایپا یاسوج
۱۷: آپکو پارس قم – سنگسر مهدی شهر
۱۹: شهروند ساری – مقاومت البرز

روز دوم:
یکشنبه ۷ شهریور ۹۵ :
۱۳: مقاومت البرز – آپکو پارس قم
۱۵: سنگسر مهدی شهر – ستارگان طلایی زنجان
۱۷: سایپا یاسوج – وحدت ملایر
۱۹: شهروند ساری – اسپادانا اصفهان

روز سوم:
دوشنبه ۸ شهریور ۹۵ :
۱۳: اسپادانا اصفهان – سایپا یاسوج
۱۵: وحدت ملایر – سنگسر مهدی شهر
۱۷: ستارگان طلایی زنجان – مقاومت البرز
۱۹: شهروند ساری – آپکو پارس قم

روز چهارم:
سه شنبه ۹ شهریور ۹۵ :
۱۳: سنگسر مهدی شهر – سایپا یاسوج
۱۵: مقاومت البرز – وحدت ملایر
۱۷: آپکو پارس قم – اسپادانا اصفهان
۱۹: شهروند ساری – ستارگان طلایی زنجان

روز پنجم:
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۹۵ :
۱۳: ستارگان طلایی زنجان – آپکو پارس قم
۱۵: سایپا یاسوج – مقاومت البرز
۱۷: اسپادانا اصفهان – سنگسر مهدی شهر
۱۹: شهروند ساری – وحدت ملایر

روز ششم:
پنج شنبه ۱۱ شهریور ۹۵ :
۱۳: مقاومت البرز – سنگسر مهدی شهر
۱۵: ستارگان طلایی زنجان – اسپادانا اصفهان
۱۷: آپکو پارس قم – وحدت ملایر
۱۹: شهروند ساری – سایپا یاسوج

روز هفتم:
جمعه ۱۲ شهریور ۹۵ :
۱۳: وحدت ملایر – ستارگان طلایی زنجان
۱۵: سایپا یاسوج – آپکو پارس قم
۱۷: اسپادانا اصفهان – مقاومت البرز
۱۹: شهروند ساری – سنگسر مهدی شهر

اعداد کنار هر بازی ساعت شروع برگزاری هر مسابقه میباشد.

پاسخی بگذارید