تاریخ: ۶:۲۵ :: ۱۳۹۵/۰۶/۰۵
نام نویسنده: sobhan

  سرمربی تیم ملی تکواندو گفت: چیزی جز شرمندگی برای من باقی نمانده و نمی‌دانم چرا این نتایج برای ما رقم خورد.   به گزارش مازند اسپرت، بیژن مقانلو سرمربی تیم ملی تکواندو بعد از ناکامی تیمش در المپیک ۲۰۱۶ ریو گفت: چیزی جز شرمندگی برای من باقی نمانده و نمی‌دانم چرا این نتایج برای ما رقم […]

 

خبرگزاری فارس: مقانلو: در مدیریت کردن حواشی موفق نبودم/ برای ادامه همکاری منتظر تصمیم پولادگر هستم

سرمربی تیم ملی تکواندو گفت: چیزی جز شرمندگی برای من باقی نمانده و نمی‌دانم چرا این نتایج برای ما رقم خورد.

 

به گزارش مازند اسپرت، بیژن مقانلو سرمربی تیم ملی تکواندو بعد از ناکامی تیمش در المپیک ۲۰۱۶ ریو گفت: چیزی جز شرمندگی برای من باقی نمانده و نمی‌دانم چرا این نتایج برای ما رقم خورد. شاید دلیل این نتایج بدشانسی باشد و شاید هم روز، روز تکواندوکاران ما نبوده که نتوانستیم طبق انتظارات عمل کنیم.

سرمربی تیم ملی تکواندو کشورمان در خصوص ادامه همکاری با فدراسیون تکواندو افزود: قرارداد من تا پایان المپیک ریو بود و در حال حاضر باید منتظر تصمیمات فدراسیون و شخص پولادگر بمانم تا ببینم می‌شود با تیم ملی همکاری کنم یا نه.

مقانلو در مورد مزدور خطاب کردن مهماندوست از سوی پولادگر خاطرنشان کرد: نمی‌دانم پولادگر در چه شرایط روحی بوده که این صحبت را عنوان کرده است فکر می‌کنم باید حال آن لحظه رئیس فدراسیون را درک کرد تا متوجه شویم این صحبت‌‌ها از کجا و به چه دلیلی زده شده است.

وی در خصوص عملکرد ضعیف تکواندوکاران در ریو اذعان داشت: حواشی بود که آنها را باید من مدیریت می‌کردم اما فکر می‌کنم در این کار موفق نبودم و همین حواشی باعث شد نتوانیم نتایج لازم را کسب کنیم./فارس

پاسخی بگذارید