تاریخ: ۱۰:۳۵ :: ۱۳۹۵/۰۶/۰۴
نام نویسنده: sobhan

  سرمربی آژاکس پس از شکست تلخ برابر روستوف و حذف از لیگ قهرمانان اروپا دلیل این شکست را اشتباهات زیاد بازیکنانش و آمادگی روستوف بیان کرد.   به گزارش مازند اسپرت، روستوف شب گذشته در مرحله نهایی پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا با گلزنی آزمون و حضور ۱۱ دقیقه‌ای عزت اللهی آژاکس را با نتیجه ۴ بر […]

 

خبرگزاری فارس: بُس: اشتباهات زیادی داشتیم ولی روستوف عالی بود/ترسی از اخراج ندارم

سرمربی آژاکس پس از شکست تلخ برابر روستوف و حذف از لیگ قهرمانان اروپا دلیل این شکست را اشتباهات زیاد بازیکنانش و آمادگی روستوف بیان کرد.

 

به گزارش مازند اسپرت، روستوف شب گذشته در مرحله نهایی پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا با گلزنی آزمون و حضور ۱۱ دقیقه‌ای عزت اللهی آژاکس را با نتیجه ۴ بر یک شکست داد تا برای اولین بار به مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کرد.

پیتر بُس، سرمربی آژاکس پس از این دیدار گفت: ما در این بازی بسیار بد بازی کردیم و اشتباهات زیادی داشتیم. بازیکنان استرس زیادی داشتند و این استرس باعث شد تا شکست بخوریم.

وی افزود: البته روستوف در این بازی فوق العاده خوب بود و بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشت و در نهایت نیز پیروز میدان شد.

سرمربی آژاکس در پاسخ به سوال خبرنگاری که از احتمال اخراجش وجود دارد و آیا ترسی ندارد، عنوان کرد: نه.

قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا امشب ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران برگزار می‌شود تا یاران آزمون و عزت اللهی حریفان خود را بشناسند./فارس

پاسخی بگذارید