تاریخ: ۱۱:۳۶ :: ۱۳۹۵/۰۶/۰۳
نام نویسنده: sobhan

  پرچم کاروان پارالمپیک ایران توسط همسر مدافع حرم، جواد الله‌کرمی، به عشرت کردستانی، پرچمدار کاروان ایران در بازی‌های پارالمپیک، اهدا شد.   به گزارش مازند اسپرت، و به نقل از کمیته ملی پارالمپیک، عشرت کردستانی پس از دریافت پرچم کاروان ایران در بازی‌های پارالمپیک ریو گفت: لحظه‌ای که به نمایندگی از کاروان ایران پرچم مقدس […]

 

خبرگزاری فارس: پرچم کاروان پارالمپیک از سوی همسر مدافع حرم به پرچمدار ایران اهدا شد

پرچم کاروان پارالمپیک ایران توسط همسر مدافع حرم، جواد الله‌کرمی، به عشرت کردستانی، پرچمدار کاروان ایران در بازی‌های پارالمپیک، اهدا شد.

 

به گزارش مازند اسپرت، و به نقل از کمیته ملی پارالمپیک، عشرت کردستانی پس از دریافت پرچم کاروان ایران در بازی‌های پارالمپیک ریو گفت: لحظه‌ای که به نمایندگی از کاروان ایران پرچم مقدس کشورم را در جمع نورانی خانواده الله‌کرمی، مدافع حرم، به دست گرفتم بهترین لحظه زندگی‌ام بود به طوری‌که نمی‌توانم حسم را بیان کنم.

پرچمدار کاروان ایران در بازی‌های پارالمپیک افزود: امیدوارم با توسل به این شهدا بتوانیم پرچم کشورمان را در مسابقات به اهتزاز دربیاوریم. بزرگترین آرزوی ما این است که پرچم کشورمان را در برزیل به اهتزاز درآوریم و امیدواریم بتوانیم قدردان خون شهدا باشیم و با حفظ ارزش‌ها و عقاید و حجاب اسلامی مدافع ارزش‌های دین و عقایدمان باشیم.

کردستانی در پایان یادآور شد: شهدا رفتند که از حجاب و عزت یک زن مسلمان دفاع کنند و نگذارند به حریم بانوی مسلمان بی‌احترامی شود و ما بتوانیم مبلغ این حجاب باشیم. یقین داریم روح بزرگ شهدا در لحظه‌های سخت کمکمان می‌کنند و این برای ما کافی است./فارس

پاسخی بگذارید