تاریخ: ۱۱:۳۱ :: ۱۳۹۵/۰۶/۰۳
نام نویسنده: sobhan

  ملی پوش با سابقه دوچرخه سواری گفت: نتایج دوچرخه سواری در کشورمان در المپیک ریو افتضاح بود.   به گزارش مازند اسپرت، امیر زرگریدر مورد نتایج دوچرخه سواران در المپیک ریو اظهار داشت: نتایج کاملا مشخص است که چقدر افتضاح بوده است و مسئولان فدراسیون هم به دنبال این هستند که کم کاتری خود را […]

 

خبرگزاری فارس: نتایج دوچرخه‌سواری درریو افتضاح بود/ زمین خوردن میزبانی مشکوک بود

ملی پوش با سابقه دوچرخه سواری گفت: نتایج دوچرخه سواری در کشورمان در المپیک ریو افتضاح بود.

 

به گزارش مازند اسپرت، امیر زرگریدر مورد نتایج دوچرخه سواران در المپیک ریو اظهار داشت: نتایج کاملا مشخص است که چقدر افتضاح بوده است و مسئولان فدراسیون هم به دنبال این هستند که کم کاتری خود را بپوشانند و به همین دلیل می‌گویند بهترین نتیجه تاریخ بوده است. در بخش تایم تریل کلا ۳۵ نفر حضور داشتند که یک نفر هم با وایلد کارت آمده بود و از ۳۴ نفر دیگر سه نفر دچار مصدومیت شدند و دوچرخه‌های خود را هم عوض کردند.

وی ادامه داد: چرا نمی‌آیند نتایج نفر اول با نماینده ایران در سه دوره را مقایسه کنند که چه قدر اختلاف زیاد  بوده است. در المپیک پکن حسین عسگری ۶ دقیقه با نفر اول فاصله داشت، اما الان قادر میزبانی به ۱۰ دقیقه رسانده بود. آن هم در جاده‌ای که تخصص ایرانی‌ها بوده است. از سوی دیگر همه نفرات مطرح دنیا در مسابقه حضور نداشتند.

دوچرخه سوار با سابقه ایران عنوان کرد: در استقامت جاده هم هیچ کدام به خط پایان نرسیدند و در حالی که در مسیر سربالایی باید بهترین نتیجه تاریخ دوچرخه سواری ایران رقم می‌خورد و حداقل یک نفر در میان ۲۰ نفر برتر داشتیم. زمین خوردن قادر میزبانی هم کاملا مشکوک بود و اگر هم این اتفاق نمی‌افتاد او نتیجه خوبی نمی گرفت، چون با دسته ۱۲۰ نفر اول حدود سه دقیقه اختلاف داشت. شاید فکرش را نمی‌کرد که دوربین پشت سر او بوده و زمین خوردنش را فیلمبرداری می‌کند و شاید در جای دیگری این اتفاق می‌افتاد.

زرگری گفت: شرایطی که فدراسیون رقم زده، اصلا درست نیست. چرا نتیجه کمیته انضباطی ملی پوشانی که در اردو درگیر شده بودند، مشخص نشد؟ در حالی که فحاشی و تهدید صورت گرفته بود. چندین دوچرخه سوار جوان هستند که فدراسیون کاری کرده که از این رشته طرد  شده اند و مشخص نیست چه وضعیتی دارند.

وی تاکید کرد: نمی‌دانم چرا واقعا در وزارت ورزش کسی نیست به این مسائل رسیدگی کند؟ تا چه زمانی باید این ناکامی‌ها رقم بخورد. مگر دوره این فدراسیون دوم شهریور تمام نشده است، چرا فکری به حال آن نمی‌کنند؟ اگر قرار باشد همین فدراسیون به کارش ادامه دهد، همان آش و همان کاسه خواهد بود./فارس

پاسخی بگذارید