تاریخ: ۱۱:۴۱ :: ۱۳۹۵/۰۶/۰۲
نام نویسنده: sobhan

  نشست هماهنگی مسئولان فدراسیون فوتبال به منظور برگزاری دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و قطر پیش از ظهر امروز با حضور دبیر کل فدراسیون برگزار شد.   به گزارش مازند اسپرت، و به نقل از فدراسیون فوتبال، جلسه نشست هماهنگی مسئولان فدراسیون فوتبال پیش از ظهر امروز در محل روابط عمومی فدراسیون برگزار شد و علیرضا […]

 

خبرگزاری فارس: رئیس فدراسیون و مسئول برگزار کننده جام جهانی قطر تماشاگر بازی ایران و قطر

نشست هماهنگی مسئولان فدراسیون فوتبال به منظور برگزاری دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و قطر پیش از ظهر امروز با حضور دبیر کل فدراسیون برگزار شد.

 

به گزارش مازند اسپرت، و به نقل از فدراسیون فوتبال، جلسه نشست هماهنگی مسئولان فدراسیون فوتبال پیش از ظهر امروز در محل روابط عمومی فدراسیون برگزار شد و علیرضا اسدی دبیر کل فدراسیون در این نشست خطاب به مسئولین برگزاری مسابقات گفت: روز ۱۱ شهریورماه میزبان تیم ملی فوتبال قطر در مرحله مقدماتی رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه هستیم. بر همین اساس باید برنامه ریزی‌های خود را در راستای برگزاری هر چه بهتر این دیدار طراحی و به مرحله اجرا برسانیم.

وی افزود: حمایت ۱۰۰ درصدی خود را از تیم ملی فوتبال کشورمان  اعلام داشته و به بهترین نحو برای برگزاری این مسابقه تلاش می‌کنیم. این دیدار شرایط خاص خود را دارد و باید در راستای هر چه بهتر برگزار شدن آن اقدام کنیم.

دبیر کل فدراسیون فوتبال یاد آور شد: قرار است تا رئیس فدراسیون فوتبال قطر، رئیس و دبیر کل LOC برگزار کننده مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ به ایران بیایند تا علاوه بر تماشای این دیدار در خصوص مسائل فوتبال و همچنین شرایط برگزاری رقابتهای مختلف به بحث و بررسی بپردازیم.

 گفتنی است، در ادامه این نشست اعضا درباره محل اسکان تیم ها، شرایط حضور رسانه ها، بازاریابی،  مسائل پزشکی، برگزاری مسابقات، حضور مسئولین برگزاری این دیدار  از سوی  AFC و اسکورت تیم ها  و همچنین موارد مختلف به بحث و تبادل نظر پرداختند.

لازم به ذکر است، ۴ داور سریلانکایی این دیدار را قضاوت خواهند کرد. همچنین ناظر بازی از مالزی و ناظر داوری از کشور سنگاپور است./فارس

پاسخی بگذارید