تاریخ: ۱۱:۱۰ :: ۱۳۹۵/۰۶/۰۲
نام نویسنده: sobhan

  مربی تیم ملی شنای جانبازان و معلولین گفت: ایزدیار در پارالمپیک لندن به فینال رسید و در جمع ۸ شناگر برتر دنیا قرار گرفت که با توجه به ارتقا چشمگیر رکوردها در سال‌های اخیر و شرایط رقبا، تکرار این نتیجه در ریو بسیار مطلوب است.   به گزارش مازند اسپرت، محمدحسین اقبالی، در خصوص آمادگی […]

 

خبرگزاری فارس: تکرار نتیجه لندن در ریو موفقیت بزرگی است/ رکورد رقبای ایزدیار از شناگران غیرمعلول ایرانی بهتر است

مربی تیم ملی شنای جانبازان و معلولین گفت: ایزدیار در پارالمپیک لندن به فینال رسید و در جمع ۸ شناگر برتر دنیا قرار گرفت که با توجه به ارتقا چشمگیر رکوردها در سال‌های اخیر و شرایط رقبا، تکرار این نتیجه در ریو بسیار مطلوب است.

 

به گزارش مازند اسپرت، محمدحسین اقبالی، در خصوص آمادگی ایزدیار برای حضور در بازی‌های پارالمپیک گفت: از سوم شهریور ماه تمرینات شاهین در استخر مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز می‌شود و تا زمان اعزام ادامه دارد. ایزدیار در سال‌های اخیر و پس از پارالمپیک لندن که اولین حضورش در چنین میدانی بود، بسیار زحمت کشیده و برای رسیدن به پارالمپیک ریو هر چه در توان داشته انجام داده است.

وی افزود: اگرچه در این ایام حضور ایزدیار تنها در دو رویداد برون مرزی محقق شد، اما او دست از تلاش برنداشت و برای بهبود رکورد و عملکردش به نسبت لندن زحمت زیادی کشیده است. البته در این سال‌ها رقبای او نیز بسیار پیشرفت کرده‌اند و به خصوص نمایندگان برزیل رکوردهای خوبی به ثبت رسانده‌اند و باید گفت رقبای شاهین در پارالمپیک رکوردهایشان از شناگران غیرمعلول ایرانی بهتر است.

مربی تیم ملی شنا تصریح کرد: حضور ایزدیار در پارالمپیک اتفاق بسیار خوبی است و خوشحالیم که مقدمات این کار فراهم شد. به واسطه حضور او در پارالمپیک شناگران جوان انگیزه زیادی پیدا کرده‌اند و امیدواریم در سال‌های آتی با سرمایه گذاری بیشتر در این رشته شاهد حضور نیروهای مستعد باشیم.

وی گفت: مهدی ضیایی در مشهد زحمات زیادی برای آمادگی ایزدیار کشیده و از تمام افرادی که در فدراسیون، کمیته ملی پارالمپیک و انجمن شنا برای فراهم شدن هر چه بهتر شرایط تمرینی نماینده کشورمان تلاش کرده‌اند، قدردانی می‌کنم. ایزدیار در پارالمپیک لندن به فینال رسید و در جمع ۸ شناگر برتر دنیا قرار گرفت. تکرار این نتیجه در ریو با توجه به ارتقا چشمگیر رکوردها در سال‌های اخیر و شرایط رقبا، بسیار مطلوب است؛ البته امیدواریم او موفق به کسب مدال هم شود.

مربی تیم ملی شنا در پایان اعلام کرد: آخرین مرحله تمرینات ایزدیار از فردا در استخر مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز می‌شود و در تلاشیم در روزهای باقیمانده تا اعزام به بازی‌های پارالمپیک، وی را با نهایت آمادگی راهی این رویداد بزرگ کنیم.

شاهین ایزدیار، تنها نماینده ایران در رقابت‌های شنا پارالمپیک ریو است که رقابت‌های خود را در ماده ۱۰۰ متر قورباغه و ۵۰ متر آزاد دنبال خواهد کرد/فارس

پاسخی بگذارید