تاریخ: ۱۱:۰۱ :: ۱۳۹۵/۰۶/۰۲
نام نویسنده: sobhan

  مربی ایرانی بوریرام تایلند از سمت خود استعفا داد اما بسیاری از کارشناسان حضور او را در این تیم موفق و مثبت ارزیابی کرده‌اند.   به گزارش مازند اسپرت، افشین قطبی سرمربی ایرانی بوریرام تایلند به دلیل اختلاف با مدیریت باشگاه از سمت خود برکنار شد. اما شبکه خبری espn بر این باور است که […]

 

خبرگزاری فارس: نسل تازه بوریرام تایلند، محصول زحمات قطبی است

مربی ایرانی بوریرام تایلند از سمت خود استعفا داد اما بسیاری از کارشناسان حضور او را در این تیم موفق و مثبت ارزیابی کرده‌اند.

 

به گزارش مازند اسپرت، افشین قطبی سرمربی ایرانی بوریرام تایلند به دلیل اختلاف با مدیریت باشگاه از سمت خود برکنار شد.

اما شبکه خبری espn بر این باور است که نسل تازه و جوان بازیکنان این باشگاه بزرگ تایلندی محصول کار افشین قطبی و کادر فنی تحت هدایت او است، جوانانی که در این فصل و فصل آینده می‌توانند به تیم تزریق بشوند، همگی از استعدادهایی هستند که زیر نظر افشین قطبی پرورش یافته‌اند.

این تیم دو بر یک برابر آرمی یونایتد به پیروزی رسید و بسیاری از خبرنگاران و کارشناسان بر این باورند که بهتر بود به مربی ایرانی وقت بیشتری داده شود. اخراج پس از پیروزی حتی با شکست‌های پیاپی خیلی منطقی به نظر نمی‌رسد.

نویسنده گزارش مذکور بر این باور است که مشکلاتی بین قطبی و مالک باشگاه یعنی نوین چیتچوب وجود داشته و در غیر این صورت اخراج او پس از پیروزی چندان منطقی به نظر نمی‌رسد.

نویسنده در ادامه با اشاره به خریدهای ناموفق در فصل نقل و انتقالات باشگاه بوریرام می‌نویسد: به هر حال میزان تحمل مالک باشگاه مدام مورد ارزیابی قرار گرفته و حتی یک تساوی هم برای مالک این باشگاه غیر قابل قبول بوده است.

به گزارش فارس این در حالی است که تیم قطبی از ۱۸ بازی فقط در یک بازی شکست خورد ضمن اینکه وی این تیم را در رده پنجم تحویل گرفته و در رده سوم تحویل داد. همچنین او بوریرام را به فینال جام اتحادیه رساند./فارس

پاسخی بگذارید