تاریخ: ۱۶:۱۵ :: ۱۳۹۵/۰۶/۰۱
نام نویسنده: sobhan

رئیس هیأت شنا، شیرجه و واترپلوی فریدونکنار از حضور دو بانوی فریدونکناری به نمایندگی از مازندران در مسابقات جهانی قایقرانی ایتالیا خبر داد. به گزارش مازند اسپرت، مرتضی اسدپور ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اردوی پایانی تیم‌های ملی کانوپولوی بانوان رده سنی بزرگسالان و جوانان به منظور حضور موفق در مسابقات قهرمانی جهان […]

13950205000220 PhotoAرئیس هیأت شنا، شیرجه و واترپلوی فریدونکنار از حضور دو بانوی فریدونکناری به نمایندگی از مازندران در مسابقات جهانی قایقرانی ایتالیا خبر داد.

به گزارش مازند اسپرت، مرتضی اسدپور ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اردوی پایانی تیم‌های ملی کانوپولوی بانوان رده سنی بزرگسالان و جوانان به منظور حضور موفق در مسابقات قهرمانی جهان از فردا دوم شهریورماه در دریاچه آزادی برگزار می‌شود.

وی افزود: مسابقات قهرمانی جهان کانوپولو ۱۰ تا ۱۴ شهریورماه در شهر سیراکوزای ایتالیا برگزار می‌شود که تیم ملی کانوپولوی بانوان کشورمان در رده‌های سنی بزرگسالان و جوانان به این رقابت‌ها اعزام خواهند شد.

رئیس هیأت شنا، شیرجه و واترپلوی شهرستان فریدونکنار تصریح کرد: به همین منظور در آخرین دور اردوهای آمادگی تیم‌های ملی بزرگسالان و جوانان کانوپولو در دریاچه آزادی به آب می‌زنند.

وی ادامه داد: سومین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی کانوپولوی بانوان بزرگسالان و پنجمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی کانوپولوی بانوان جوانان از دوم شهریورماه آغاز می‌شود.

اسدپور با بیان اینکه این اردو تا زمان اعزام قایقرانان به مسابقات ادامه پیدا خواهد کرد، خاطرنشان کرد: الهه عمرو به عنوان مربی و دلارام راثی مرزآبادی به عنوان مربی و بازیکن در بخش بزرگسالان و جمیله طهماسبی از فریدونکنار به عنوان مربی و زهرا اصلانی به عنوان کمک مربی در بخش جوانان هدایت قایقرانان را بر عهده دارند.

رئیس هیأت شنا، شیرجه و واترپلوی فریدونکنار گفت: مریم شاه محمدنیا از تهران، فرشته حسینی و الهه پورعبدیان از البرز، شیوا مولوی نیا از اصفهان، مهلا عاطفه دار، فرناز زینلی اصفهانی و الهام تحقیقی از خراسان رضوی و صبا رحمتی از لرستان در رده سنی بزرگسالان و ترانه کامیاب از تهران، ستایش پیرنجم‌الدین از اصفهان، فاطمه اسماعیل پور از فریدونکنار و فاطمه جلیلیان از مازندران، ملیکا برون و کیمیا مرادی از مرکزی، عطیه سلیمانی از زنجان و مهتاب زهتاب از خراسان رضوی در رده سنی جوانان نفرات دعوت شده به اردو هستند.

پاسخی بگذارید