تاریخ: ۸:۳۳ :: ۱۳۹۵/۰۶/۰۱
نام نویسنده: sobhan

  اینتر بار دیگر برای جذب پدیده برزیلی سانتوس وارد رقابت با باشگاه‌های بزرگ جهان شد.   به گزارش مازند اسپرت، بنا به گزارش رسانه‌های ایتالیا، باشگاه اینتر بار دیگر به فکر این افتاده است که برای جذب گابیگول پدیده برزیلی سانتوس به رقابت با باشگاه‌های بزرگ پرداخته است. سایت فوتبال ایتالیا خبر داد: اریک توهیر […]

 

خبرگزاری فارس: بازگشت اینتر به رقابت برای جذب نیمار جدید

اینتر بار دیگر برای جذب پدیده برزیلی سانتوس وارد رقابت با باشگاه‌های بزرگ جهان شد.

 

به گزارش مازند اسپرت، بنا به گزارش رسانه‌های ایتالیا، باشگاه اینتر بار دیگر به فکر این افتاده است که برای جذب گابیگول پدیده برزیلی سانتوس به رقابت با باشگاه‌های بزرگ پرداخته است.

سایت فوتبال ایتالیا خبر داد: اریک توهیر رئیس باشگاه اینتر که این روزها به همراه کاروان اندونزی در ریودوژانیرو به سر می‌برد با وکیل و پدر پدیده برزیلی مشهور به نیمار جدید مذاکره کرده است.

این سایت در ادامه نوشت: اگرچه اینتر برای جذب گابیگول به توافق نهایی نرسیده است اما به نظر می‌رسد برای فصل آینده برنامه جدی در جذب او دارد.

این پدیده ۱۹ ساله برزیلی در این فصل نمی‌تواند سانتوس را ترک کند زیرا باشگاه برزیلی اجاره ترک تیم را نمی‌دهد. بارسلونا، یوونتوس، رئال مادرید، چلسی و اینتر از مشتریان این ستاره برزیلی هستند./فارس

پاسخی بگذارید