تاریخ: ۸:۱۸ :: ۱۳۹۵/۰۶/۰۱
نام نویسنده: sobhan

  دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران گفت: هواداران فوتبال می توانند یازدهم شهریور روزی وحشتناک را برای تیم ملی قطر درست کنند.   به گزارش مازند اسپرت،و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، محمدرضا اخباری درباره وضعیت تیم ملی در ایتالیا اظهار داشت: اردوی خوبی را تا اینجای کار پشت سر گذاشته ایم. از نظر وضعیت […]

 

خبرگزاری فارس: اخباری: به جز پیروزی مقابل قطر به چیز دیگری فکر نمی‌کنیم/ با حضور هواداران کارمان راحت‌تر می‌شود

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران گفت: هواداران فوتبال می توانند یازدهم شهریور روزی وحشتناک را برای تیم ملی قطر درست کنند.

 

به گزارش مازند اسپرت،و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، محمدرضا اخباری درباره وضعیت تیم ملی در ایتالیا اظهار داشت: اردوی خوبی را تا اینجای کار پشت سر گذاشته ایم. از نظر وضعیت تمرین و تغذیه در شرایط خوبی قرار گرفتیم و تا امروز هم یک بازی تمرینی خوب داشته ایم. من هم خوشبختانه شرایط خوبی دارم و بعد از اینکه لیگ به شکل خوبی برای تراکتورسازی به تعطیلات رفت، من هم با روحیه مناسبی به اردوی تیم ملی اضافه شدم و حتما با تمریناتی که اینجا انجام می دهیم، با آمادگی بیشتری به تیم باشگاهی مان بر می گردیم.
وی با بیان اینکه تمرکز تیم ملی روی بازی با قطر است، افزود: این روزها به غیر از موفقیت در بازی اول به چیز دیکری فکر نمی کنیم. همه اعضای تیم چه بازیکنان و چه کادر تلاش می کنند که شروع خوبی در رقابت‌های انتخابی جام جهانی داشته باشیم. می‌دانیم که کار در این مرحله سخت است چون هر ۱۲ تیمی که تا این مرحله آمده اند، نشان داده اند بهترین تیم‌های آسیا هستند و می خواهند هر طور شده سهمیه صعود به جام جهانی را کسب کنند اما من بسیار امیدوارم با کمک مسوولان و حمایت ملی تیم ملی کشورمان می تواند دل مردم را شاد کند.
دروازه‌بان تیم ملی فوتبال با بیان اینکه دیدار برابر قطر حساسیت زیادی برای مردم ایران دارد، گفت: همه مردم نسبت به اهمیت و حساسیت این مرحله از مسابقات اشراف دارند و به دلیل اینکه چهار سال پیش همه مردم ما طعم صعود به جام جهانی را چشیده اند، به خوبی شیرینی آن را می دانند. مطمئن باشید اگر مردم برای بازی یازدهم شهریور به ورزشگاه آزادی بیایند که حتما هم این اتفاق می افتد، کار بازیکنان آسانتر خواهد شد. اگر می خواهیم به جام جهانی صود کنیم، راهی به جز کسب تمام امتیازهای خانگی نداریم و این میسر نمی شود مگر اینکه به خوبی از امتیازهای میزبانی استفاده کنیم که حضور تماشاگران در ورزشگاه مهمترین امتیاز میزبانی تیم ملی ایران محسوب می شود.
وی با اشاره به شکست تیم امید ایران برابر قطر و تجربه ای که از آن بازی نصیب فوتبال ایران شد، گفت: در آن بازی ما متاسفانه روی اشتباههای کوچک خودمان بازی را به حریف واگذار کردیم اما الان می دانیم که این اشتباههای کوچک  می تواند غیر قابل جبران باشد، بنابراین باید در طول ۹۰ دقیقه تمرکزمان را حفظ کنیم. دیدار برابر قطر و به طور کل بازیهای این مرحله فرصت برای اشتباه کردن نداریم./فارس

پاسخی بگذارید