تاریخ: ۱۲:۰۴ :: ۱۳۹۵/۰۵/۳۰
نام نویسنده: sobhan

در روز پانزدهم بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو، دو کشتی‌گیر و یک تکواندوکار ایرانی به میدان می‌روند. به گزارش مازند اسپرت، در پانزدهمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو نمایندگان کشورمان در رشته‌های تکواندو و کشتی آزاد به مصاف حریفان می‌روند که کمیل قاسمی کشتی‌گیر مازندرانی نیز در این روز به روی تشک می‌رود. در ادامه […]

13950524001137 PhotoAدر روز پانزدهم بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو، دو کشتی‌گیر و یک تکواندوکار ایرانی به میدان می‌روند.

به گزارش مازند اسپرت، در پانزدهمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو نمایندگان کشورمان در رشته‌های تکواندو و کشتی آزاد به مصاف حریفان می‌روند که کمیل قاسمی کشتی‌گیر مازندرانی نیز در این روز به روی تشک می‌رود.

در ادامه رقابت‌های تکواندو سجاد مردانی به‌عنوان آخرین نماینده کشورمان در وزن ۸۰+ کیلوگرم روی شیاب چیانگ می‌رود، وی در مرحله یک شانزدهم نهایی از ساعت ۱۸:۴۵ به مصاف نیکولاس تافاتوفا از تونگا می‌رود.

در ادامه مسابقات کشتی آزاد نیز از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه علیرضا کریمی در وزن ۸۶ کیلوگرم و کمیل قاسمی در وزن ۱۲۵ کیلوگرم روی تشک می‌روند.

علیرضا کریمی در دور اول با محمد سعداوی از تونس مبارزه می‌کند و کمیل قاسمی نیز در نخستین دیدارش با کوری جارویس از کانادا دیدار می‌کند.

تا پایان روز چهاردهم بازی المپیک ریو ۲۰۱۶، کاروان جمهوری اسلامی ایران موفق به کسب ۷ مدال شد که نتیجه‌اش ۳ مدال طلا و ۴ مدال برنز بود.

تاکنون کیانوش رستمی و سهراب مرادی در وزنه‌برداری، حسن یزدانی کشتی آزاد موفق به کسب ۳ مدال طلا، سعید عبدولی و قاسم رضایی در کشتی فرنگی، کیما علیزاده در تکواندو و حسن رحیمی در کشتی آزاد به‌عنوان ۷ ایرانی موفق به کسب مدال المپیک ریو شدند.

گفتنی است، حسن یزدانی در کشتی آزاد و قاسم رضایی در کشتی فرنگی به‌عنوان ۲ ملی‌پوش مازندرانی در این آوردگاه به ترتیب موفق به کسب مدال طلا و برنز شدند.

سی‌ویکمین دوره بازی‌های المپیک ریو از ۱۵ مرداد آغاز شد تا ۳۱ مرداد ماه ادامه داد.

پاسخی بگذارید