تاریخ: ۹:۵۶ :: ۱۳۹۵/۰۵/۳۰
نام نویسنده: sobhan

  کشتی گیر روس که شب گذشته مقابل نماینده کشورمان در فینال باخته بود دلیل اصلی شکست خود را مصدومیتش عنوان کرد.   به گزارش مازنداسپرت؛ حسن یزدانی کشتی گیر کشورمان شب گذشته موفق شد در فینال وزن ۷۴ کیلو در ثانیه‌های پایانی بر انور گدویف کشتی گیر روس غلبه کرد و طلای المپیک را از آن […]

 

خبرگزاری فارس: گدویف:شرایط سختی داشتم و سرم خونریزی می‌کرد/در لحظات پایانی هوا به من نمی‌رسید

کشتی گیر روس که شب گذشته مقابل نماینده کشورمان در فینال باخته بود دلیل اصلی شکست خود را مصدومیتش عنوان کرد.

 

به گزارش مازنداسپرت؛ حسن یزدانی کشتی گیر کشورمان شب گذشته موفق شد در فینال وزن ۷۴ کیلو در ثانیه‌های پایانی بر انور گدویف کشتی گیر روس غلبه کرد و طلای المپیک را از آن کرد.

کشتی گیر روس که در این بازی به شدت از ناحیه سر زخمی بود و چندین بار به خاطر خون ریزی سرش بازی متوقف شد تا به درمان او رسیدگی کنند دلیل اصلی این شکست تلخ را مصدومیتش عنوان کرد.

انور گدویف در مصاحبه با خبرگزاری رسمی روسیه(تاس) گفت: در این بازی چاره‌ای نداشتم جز اینکه بازی را ادامه دهم ولی در شرایط سختی بودم. سرم از دو ناحیه زخمی شده بود و مجبور بودم آن را باندپیچی کنم. داوران از وضعیتم کاملا آگاه بودند. من چندین بار به داور نگاه کردم و مجبور شدم به بیرون بروم تا سرم را درمان کنم.

وی افزود: مصدومیتم باعث شده بود تا آدرنالین بدنم بالا برود و هیجان زیادی داشته باشم. مبارزه چندین بار متوقف شد و هوا به خوبی به من نمی‌رسید./فارس

پاسخی بگذارید