تاریخ: ۹:۱۹ :: ۱۳۹۵/۰۵/۳۰
نام نویسنده: sobhan

  سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: با کادر فنی قرار گذاشته بودیم یک روز قبل از مسابقات دوستانه و یک روز بعد از بازی‌های دوستانه تماشاگران به ورزشگاه بیایند و بازی‌ها به روی تماشاگران بسته باشد.   به گزارش مازنداسپرت؛ نصرالله عبداللهی سرپرست تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: قرار است امروز یک بازی دوستانه با پاس […]

 

خبرگزاری فارس: عبداللهی: کادر فنی خواست بازی‌های دوستانه پشت درهای بسته باشد

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: با کادر فنی قرار گذاشته بودیم یک روز قبل از مسابقات دوستانه و یک روز بعد از بازی‌های دوستانه تماشاگران به ورزشگاه بیایند و بازی‌ها به روی تماشاگران بسته باشد.

 

به گزارش مازنداسپرت؛ نصرالله عبداللهی سرپرست تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: قرار است امروز یک بازی دوستانه با پاس همدان داشته باشیم و فردا هم بازیکنانی که در ترکیب اصلی بازی امروز حضور ندارند در آن دیدار به میدان می‌روند.

وی افزود: با یکی دو تیم صحبت کردیم و قرار است امروز حریف فردای تیم ما در بازی دست گرمی مشخص شود.

عبداللهی در خصوص اینکه چرا مسابقه دوستانه پشت درهای بسته برگزار می‌شود، گفت: از ابتدا با کادر فنی و به خواسته آنها قرار گذاشته بودیم یک روز قبل از مسابقات دوستانه و یک روز بعد از بازی‌های دوستانه تماشاگران به ورزشگاه بیایند. البته در کمپ زنده‌ یاد حجازی این موضوع شامل نمی‌شود و زمانی که در ورزشگاه آزادی بازی داریم چنین تصمیمی گرفتیم.

سرپرست استقلال در خصوص زمان حضور فریبا در تمرینات این تیم گفت: آقای فریبا با کادر مدیریتی صحبت کرده و فرصت داریم که او را به تمرینات اضافه کنیم. او در حال انجام دادن مراحل اداری کارش است و طی روزهای آتی در تمرینات شرکت می‌کند./فارس

پاسخی بگذارید