تاریخ: ۹:۱۷ :: ۱۳۹۵/۰۵/۳۰
نام نویسنده: sobhan

  رئیس جدید دپارتمان داوری گفت: من برای اعتبار نیامده‌ام، چون قبل از پُست ریاست دپارتمان نیز اعتبار داشتم.   به گزارش مازنداسپرت؛ حسن کامرانی‌فر در جلسه تودیع و معارفه دپارتمان داوری اظهار داشت: به فدراسیون فوتبال به خاطر نگاه قشنگی که به داوری دارد، تبریک می‌گویم البته این موضوع نه به خاطر انتخاب من است، بلکه […]

 

خبرگزاری فارس: کامرانی‌فر: چند خط قرمز دارم، از ارتباط مستقیم داوران با دپارتمان جلوگیری می‌شود/ برای اعتبار نیامده‌ام

رئیس جدید دپارتمان داوری گفت: من برای اعتبار نیامده‌ام، چون قبل از پُست ریاست دپارتمان نیز اعتبار داشتم.

 

به گزارش مازنداسپرت؛ حسن کامرانی‌فر در جلسه تودیع و معارفه دپارتمان داوری اظهار داشت: به فدراسیون فوتبال به خاطر نگاه قشنگی که به داوری دارد، تبریک می‌گویم البته این موضوع نه به خاطر انتخاب من است، بلکه به خاطر نگاه و فکر جدیدی است که برای داوری در حال انجام است که به پیشرفت آنها کمک می‌کند.بنده نیز در این راه از تجربیات پیشکسوتان استفاده می‌کنم.

کامرانی‌فر افزود: داوران جوان فهیم و باهوشی داریم و باید از این ظرفیت استفاده کنیم، خیلی‌ها در داوری زحمت کشیده‌اند و الان وظیفه من است که از زحمات آنها به نحو احسن استفاده کنم، وظیفه من سخت است. بنده برنامه‌هایم را در اختیار مسئولان قرار داده‌ام و خوشحالم که آن را قبول کردند و امیدوارم با تمام سختی‌ها بتوانم برنامه‌هایم را انجام دهم.

وی تأکید کرد: من برای اعتبار نیامدم چون قبل از این پست هم اعتبار داشتم. الان ۲۴ ساعته برای داوری کار می‌کنم و از همه دوستان کنارم انتظار دارم برای اعتلای داوری همه با هم کار کنیم. با حضور من کار اعضای دپارتمان داوری هم سخت می‌شود و آنها باید تلاش چندجانبه‌ای داشته باشند، از این پس دیگر فکس کردن برگه‌های داوری قابل‌قبول نیست و باید سیستم کامپیوتری ایجاد کرد و ناظران  باید از این سیستم استفاده کنند.

وی افزود: تمام بازی‌های لیگ برتر و لیگ یک آنالیز می‌شوند و تمام جزئیات و نکات مثبت و منفی داوری‌ها روز بعد به اطلاع داوران رسانده می‌شود.

کامرانی‌فر گفت: بنده چند خط قرمز دارم، اول اینکه خطای فنی را از داوران نمی‌پذیرم. از سوی دیگر قصد دارم سیستم آموزش از راه دور را ایجاد کنم و با ایجاد سیستم برنامه تمرینی داوران، سیستم بدنی آنها را تغییر می‌دهم.

وی گفت: ما الگوهای خوبی در داوری داریم و امروز می‌بینیم که داوران ما فینال المپیک را سوت می‌زنند.

رئیس جدید دپارتمان داوری گفت: طرح تربیت مدرسان داوری را اجرا خواهیم کرد؛ چراکه در بحث آموزش داوران مشکل داریم، قصد دارم مدرسان خاص را انتخاب کرده تا در بحث داوری باثبات پیش برویم البته گذشتگان هم این کارها را کرده‌اند،‌اما من با جدیت بیش‌تری این مسیر را پیش می‌روم.

وی تأکید کرد: از حالا به بعد ارتباط دپارتمان با روسای هیأت‌ها خواهد بود و از این به بعد از ارتباط مستقیم داوران با دپارتمان جلوگیری خواهد شد.

کامرانی‌فر تأکید کرد: مسئولیت چیدمان داوران بازی‌های لیگ برتر و ناظران با من است و این مسئولیت را مستقیم قبول می‌کنم، ضمن اینکه یک کارگروه تشکیل می‌دهم که تا به من در چیدمان داوری کمک کنند، هرچند که کسی این کارگروه را نخواهد شناخت، اما از تجربیات آنها استفاده می‌کنم و تمام عواقب این امر را هم خواهم پذیرفت.

وی در پایان گفت: از زحمات عنایت تشکر می‌کنم و مطمئن باشید که سخت است جای استادم بنشینم. از او می‌خواهم من را تنها نگذارد و به خاطر تمام زحمات و بزرگواریش تشکر می‌کنم و امیدوارم لایق این جانشینی باشم. امیدوارم او جسارت من را ببخشد و کمک‌حال من باشد./فارس

پاسخی بگذارید