تاریخ: ۹:۱۶ :: ۱۳۹۵/۰۵/۳۰
نام نویسنده: sobhan

  سرپرست تیم فوتبال پیکان در مورد آخرین وضعیت آرش برهانی و بهادر عبدی توضیحاتی را ارائه کرد.   به گزارش مازنداسپرت؛ محمدرضا طهماسبی در خصوص وضعیت بهادر عبدی اظهار داشت: قرار است امروز کمیته انضباطی او برگزار شود و در مورد او تصمیم لازم اتخاذ شود. عبدی با حضور در این کمیته توضیحات خود را در […]

 

خبرگزاری فارس: آخرین وضعیت برهانی و عبدی از زبان سرپرست پیکان

سرپرست تیم فوتبال پیکان در مورد آخرین وضعیت آرش برهانی و بهادر عبدی توضیحاتی را ارائه کرد.

 

به گزارش مازنداسپرت؛ محمدرضا طهماسبی در خصوص وضعیت بهادر عبدی اظهار داشت: قرار است امروز کمیته انضباطی او برگزار شود و در مورد او تصمیم لازم اتخاذ شود. عبدی با حضور در این کمیته توضیحات خود را در مورد مصاحبه‌ای که انجام داده خواهد داد.

وی در مورد اینکه آیا محرومیت عبدی به علت مصاحبه او بوده، خاطرنشان کرد: بله این محرومیت به خاطر مصاحبه بوده و حالا پس از حضور در کمیته انضباطی در مورد این مسئله تصمیم‌گیری خواهد شد.

سرپرست تیم فوتبال پیکان در خصوص وضعیت آرش برهانی یادآور شد: او پنجشنبه در بازی دوستانه دچار مصدومیت شد و هم اکنون فیزیوتراپی انجام می‌دهد. فعلا نمی‌توانیم در مورد دوری‌اش از تمرینات صحبت کنیم و باید پس از گذشت ۴۸ ساعت کادر پزشکی در این مورد تصمیم بگیرد. 

طهماسبی در مورد دیدار دوستانه این تیم خاطرنشان کرد: ما فردا در دیداری دوستانه به مصاف شهرداری بندرعباس خواهیم رفت و پس از آن هم ۳ بازی دوستانه دیگر در تعطیلات لیگ انجام می‌دهیم تا به مرز آمادگی کامل برسیم./فارس

پاسخی بگذارید