تاریخ: ۹:۱۵ :: ۱۳۹۵/۰۵/۳۰
نام نویسنده: sobhan

  تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز که قرار بود برای حضور در جام شهدا به تهران سفر کند با توجه به اینکه این مسابقات برگزار نمی‌شود،‌ از تبریز خارج نخواهد شد.   به گزارش مازنداسپرت؛ تراکتورسازی چند روزی است که تمریناتش را در تبریز آغاز کرده و امور مربوط به آماده‌سازی را زیر نظر کادرفنی پشت سر می‌گذارد. […]

 

خبرگزاری فارس: شاگردان قلعه‌نویی فقط در تبریز به مصاف پرسپولیس می‌روند

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز که قرار بود برای حضور در جام شهدا به تهران سفر کند با توجه به اینکه این مسابقات برگزار نمی‌شود،‌ از تبریز خارج نخواهد شد.

 

به گزارش مازنداسپرت؛ تراکتورسازی چند روزی است که تمریناتش را در تبریز آغاز کرده و امور مربوط به آماده‌سازی را زیر نظر کادرفنی پشت سر می‌گذارد.

در همین راستا قرار بود شاگردان امیر قلعه‌نویی برای حضور در جام شهدا راهی تهران شوند که با توجه به عدم برگزاری این مسابقات سفر تراکتورسازی لغو شده و آنها تمریناتشان را در تبریز دنبال می‌کنند.

طبق اعلام سیامک قلیچ‌خانی مدیررسانه‌ای باشگاه تراکتورسازی به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، قرار است تراکتورسازی در تبریز ۳ دیدار دوستانه برگزار کند. شاگردان قلعه‌نویی در تعطیلات با پیکان، ماشین‌سازی و شهرداری ارومیه روبرو می‌شوند.

قلیچ‌خانی در پاسخ به سوالی در مورد وضعیت ورزشگاه یادگار امام تبریز، گفت: اینطور که مدیرکل اعلام کرده بعید است ورزشگاه برای دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی، آمده شود. این مسئله از حوزه وظایف ما خارج است ونمی‌توانیم اقدام خاصی انجام دهیم. 

وی در مورد اینکه آیا رایزنی خاصی صورت دادند و در صورت آماده نشدن ورزشگاه راضی به بازی در خارج از تبریز می‌شوند، تصریح کرد: ما رایزنی کردیم و تا آنجا که به ما مربوط می‌شود تلاشمان را انجام دادیم امیدوارم ورزشگاه هر طور شده آماده شود اما در صورت نرسیدن زمین به هیچ وجه در خارج از تبریز به میدان نمی‌رویم و باید در زمین اختصاصی تراکتورسزای بازی کنیم./فارس

پاسخی بگذارید