تاریخ: ۹:۱۵ :: ۱۳۹۵/۰۵/۳۰
نام نویسنده: sobhan

  جلسه تودیع و معارفه روسای دپارتمان داوری حاشیه‌هایی را به همراه داشت.   به گزارش مازنداسپرت؛جلسه تودیع و معارفه روسای دپارتمان داوری از ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه امروز و با نیم ساعت تأخیر در محل فدراسیون فوتبال برگزار شد. در ابتدای این مراسم علیرضا اسدی، دبیر کل فدراسیون فوتبال قرآن خواند. * در ادامه […]

 

خبرگزاری فارس: فیلم هندی در جلسه و درخواست عجیب تاج از کامرانی‌فر/ انتقاد غیاثی و گلایه‌های نظری

جلسه تودیع و معارفه روسای دپارتمان داوری حاشیه‌هایی را به همراه داشت.

 

به گزارش مازنداسپرت؛جلسه تودیع و معارفه روسای دپارتمان داوری از ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه امروز و با نیم ساعت تأخیر در محل فدراسیون فوتبال برگزار شد. در ابتدای این مراسم علیرضا اسدی، دبیر کل فدراسیون فوتبال قرآن خواند.

* در ادامه جلسه غیاثی صحبت‌های تخصصی را در بحث داوری انجام داد و پس از او نیز منوچهر نظری گلایه‌هایی را مطرح کرد که این موضوع موجب طولانی شدن جلسه شد.

* قیاسی در مهم‌ترین بخش صحبت‌هایش گفت: پیشنهاد می‌دهم دپارتمان و کمیته داوری ادغام شود تا بینشان اختلافی نیفتد. او همچنین انتقاد کرد کسی که داوران را می‌چیند نباید بر امر داوری نظارت کند. غیاثی معتقد بود چون فدراسیون به اعضای دپارتمان‌ها پولی خوبی نمی‌دهند آنها مجبورند برای درآمد بیش‌تر به نظارت بپردازند.

* همچنین نظری در بین گلایه‌هایش گفت ۸ سال است که رنگ ورزشگاه آزادی را ندیده‌ام چون می‌ترسم من را نشناخته و راهم ندهد. هنوز یک کارت VIP برای پیشکسوتان داوری که داوری را به اینجا رسانده‌اند،‌نداده‌اند، اما امروز که کامرانی‌فر به من زنگ زد با ۷۴ سال سن عاشقانه به این جلسه آمدم.

* زمانی که نوبت به کامرانی‌فر رسید تا صحبت کند او از روی صندلی‌اش بلند شده و گفت به احترام پیشکسوتان می‌خواهم ایستاده صحبت کنم. کامرانی‌فر همچنین زمانی که می‌خواست در مورد عنایت صحبت کند به سمت او رفت و بالای سرش ایستاد،درحالی‌که بغض خاصی داشت به تعریف و تمجید به عنایت پرداخت و این قسمت از جلسه بیشتر شبیه به یک فیلم هندی بود!

* کامرانی‌فر در بخشی از صحبت‌هایش گفت: چند روزی عکس پروفایلم را عکس عنایت گذاشتم تا به این وسیله از او تقدیر کرده باشم.

* در پایان مراسم کامرانی‌فر یک لوح تقدیر به عنایت اهدا کرد و از او خواست به همراه خانواده‌اش برای هر چند روز که می‌خواهد میهمان وی در مشهد باشد و ابراز امیدواری کرد که شاگرد خوبی برایش باشد.

* پس از دعوت کامرانی‌فر از عنایت، تاج به حالت شوخی به کامرانی‌فر گفت چرا فقط عنایت را دعوت کرده و بقیه اعضا چه می‌شوند./فارس

پاسخی بگذارید