تاریخ: ۱۸:۳۶ :: ۱۳۹۵/۰۵/۲۹
نام نویسنده: sobhan

  وزن‌کشی اوزان ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد بازی‌های المپیک ریو انجام شد و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند.   به گزارش مازنداسپرت؛ مراسم وزن‌کشتی اوزان ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو دقایقی پیش برگزار شد و علیرضا کریمی و کمیل قاسمی حریفان خود را شناختند. در وزن ۸۶ کیلوگرم، […]

 

خبرگزاری فارس: کریمی و قاسمی حریفان خود را شناختند

وزن‌کشی اوزان ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد بازی‌های المپیک ریو انجام شد و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند.

 

به گزارش مازنداسپرت؛ مراسم وزن‌کشتی اوزان ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو دقایقی پیش برگزار شد و علیرضا کریمی و کمیل قاسمی حریفان خود را شناختند.

در وزن ۸۶ کیلوگرم، که ۱۹ نفر حضور دارند، علیرضا کریمی در دور نخست به مصاف محمد سعداوی از تونس می رود و در صورت شکست این کشتی گیر در دور بعد با برنده میهایل گانف از بلغارستان و اویوتمان ارگودول از مغولستان کشتی می گیرد. در گروه کریمی جی دن کاکس از آمریکا، سالاپرز از کوبا و سلیم یاشار از ترکیه حضور دارند. در گروه بالای جدول نیز عبدالرشید سعداله یف قهرمان جهان از روسیه، شریف شریف اف قهرمان المپیک از آذربایجان، استفان ورب از مجارستان و ساندرو آمیناشویلی از گرجستان حضور دارند. این مبارزه فردا ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران برگزار می‌شود.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم که ۲۰ کشتی گیر حضور دارند، کمیل قاسمی در دور اول به مصاف جارویس کوری از کانادا می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور دوم با برنده رادحونی چبی از تونس و کمال عبدالمطلب از مصر دیدار می کند. در گروه قاسمی گنو پتریاشویلی دارنده مدال برنز جهان از گرجستان، بلال ماخوف قهرمان جهان از روسیه، آلن زاسیف نایب قهرمان جهان از اوکراین، جمال الدین ماگمدوف دارنده مدال نقره جهان از آذربایجان و ترول دلاگنف دارنده مدال برنز جهان از آمریکا حضور دارند. و در بالای جدول نیز طاها آکگول قهرمان جهان از ترکیه، راه آسانی را تا دیدار فینال پیش رو دارد.

این جدال فردا ساعت ۱۷:۳۸ به وقت ایران خواهد بود./فارس

پاسخی بگذارید