تاریخ: ۷:۲۳ :: ۱۳۹۴/۰۵/۱۵
نام نویسنده: sobhan

باشگاه پرسپولیس در نظر دارد با همکاری مجموعه ورزشی آزادی، جایگاه ویژه‌ای را در ورزشگاه آزادی برای حضور پیشکسوتان فراهم سازد.     به گزارش “مازنداسپرت“، علی اکبر طاهری امروز با حضور در مجموعه ورزشی آزادی و در دیدار از این ورزشگاه، در ارتباط با اختصاص قسمتی از سکوها به پیشکسوتان با مسوولان این مجموعه […]

باشگاه پرسپولیس در نظر دارد با همکاری مجموعه ورزشی آزادی، جایگاه ویژه‌ای را در ورزشگاه آزادی برای حضور پیشکسوتان فراهم سازد.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، علی اکبر طاهری امروز با حضور در مجموعه ورزشی آزادی و در دیدار از این ورزشگاه، در ارتباط با اختصاص قسمتی از سکوها به پیشکسوتان با مسوولان این مجموعه گفت‌وگو کرد.

 

طاهری در این زمینه گفت: پیشکسوتان و قهرمانان در هر رشته ورزشی و در هر باشگاهی جزو افتخارات به حساب می‌آیند. بر همین اساس در نظر داریم با نظر مساعد وزارت ورزش و جوانان و همکاری مجموعه ورزشی آزادی، قسمتی از سکوهای ورزشگاه یکصد هزار نفری آزادی را به پیشکسوتان اختصاص بدهیم تا این عزیزان که سال‌ها با زحمات بی‌دریغ و تلاش‌های خود باعث افتخار آفرینی و پویایی فوتبال بویژه باشگاه پرسپولیس شده‌اند، ضمن حضور آسان‌تر در ورزشگاه، در شرایط بهتری تماشاگر بازی‌های فوتبال باشند.

 

منبع:ورزش۳

 

 

پاسخی بگذارید