تاریخ: ۹:۴۲ :: ۱۳۹۵/۰۵/۲۹
نام نویسنده: sobhan

معاون توسعه امور ورزشی اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران گفت: کشتی‌گیران آزادکار ناکامی کاروان جمهوری اسلامی ایران را در بازی‌های المپیک ریو جبران می‌کنند. به گزارش مازند اسپرت؛ابوالقاسم عباسی امروز در گفت‌وگو یی با اشاره به اینکه ۶ کشتی‌گیر آزادکار در ترکیب تیم ملی به روی تشک می‌روند، اظهار کرد: پس از ناکامی کاروان ایران […]

13950518000220 PhotoAمعاون توسعه امور ورزشی اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران گفت: کشتی‌گیران آزادکار ناکامی کاروان جمهوری اسلامی ایران را در بازی‌های المپیک ریو جبران می‌کنند.

به گزارش مازند اسپرت؛ابوالقاسم عباسی امروز در گفت‌وگو یی با اشاره به اینکه ۶ کشتی‌گیر آزادکار در ترکیب تیم ملی به روی تشک می‌روند، اظهار کرد: پس از ناکامی کاروان ایران در ریو انتظار می‌رود که کشتی‌گیران آزادکار و تکواندوکاران طلسم ناکامی ملی‌پوشان به مدال را بشکنند.

وی با بیان اینکه در مسابقات المپیک ریو انتظار بیشتری از ورزشکاران می‌رفت، تصریح کرد: در چند روز آینده ۶ دلاور مرد کشتی آزاد کشورمان و چهار تکواندوکار به میدان می‌روند که این ۱۰ دلاورمرد باید هر طوری شده ناکامی کاروان ایران را در کسب مدال جبران کنند.

معاون توسعه امور ورزشی اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران از ناداوری در مسابقات برخی از ورزشکاران کشورمان به‌ویژه دو ملی‌پوش مازندرانی خبر داد و افزود: بهداد سلیمی قوی‌ترین مرد جهان در فوق سنگین وزنه‌برداری و مجتبی عابدینی در شمشیربازی می‌توانستند در المپیک کسب مدال کنند که با ناداوری از کسب مدال باز ماندند.

این مسؤول با بیان اینکه حق بهداد سلیمی در روز روشن نادیده گرفته شد، گفت: بهداد برای حضور در المپیک با توجه به مصدومیتی که داشت تلاش زیادی به خرج داد که هیأت ژوری تلاش این قهرمان را نادیده گرفت و مدال خوش رنگ که حق وی بود، از او گرفته شد.

عباسی درباره نتایج مجتبی عابدینی در شمشیربازی، اظهار کرد: حضور عابدینی در بین ۱۶ شمشیرباز برتر المپیک تاریخی بود که این ملی‌پوش مازندرانی هم در مرحله نیمه‌نهایی مقابل شمشیرباز آمریکایی خیلی خوب ظاهر شد که داوری این مبارزه نیز مشکل داشت تا شمشیرباز خوب کشورمان از حضور در مرحله نهایی باز بماند.

وی درباره حذف فرزان عاشورزاده تکواندوکار خوب کشورمان، گفت: فرزان یکی از جوانان با انگیزه ولی باتجربه تکواندو کشور بود که کارشناسان وی را از شانس‌های کسب مدال می‌دانستند که در یک لحظه غفلت از حریف شکست خورد که هیچ کس فکرش را هم نمی‌کرد.

معاون توسعه امور ورزشی اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران درباره نتایج تیم ملی والیبال کشورمان در المپیک، یادآور شد: حضور تیم ملی والیبال کشورمان در بین هشت تیم آن هم برای نخستین‌بار حضور در المپیک خوب بود و شایسته کسب عنوان بهتری هم داشت.

این مسؤول درباره شکست تیم ملی مقابل ایتالیا، گفت: تیم ملی در برابر تیمی شکست خورد که تجربه چندین دوره عنوان قهرمانی و همچنین افتخارات زیادی در المپیک و جهان داشت.

وی درباره کسب مدال برنز قاسم رضایی در المپیک ریو، تصریح کرد: رضایی از کشتی‌گیران باتجربه فرنگی کشورمان است که تجربه کسب مدال طلای المپیک لندن ۲۰۱۲ را داشت، انتظار از وی بالا بود اما خوشحالیم که این کشتی‌گیر مازندرانی در ریو موفق به کسب مدل برنز شد.

معاون توسعه امور ورزشی اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران گفت: از بین ۶ کشتی‌گیر آزادکار کشورمان حسن یزدانی، رضا یزدانی و کمیل قاسمی به روی تشک می‌روند که برای کسب مدال خوش رنگ این کشتی‌گیران و سه ملی‌پوش دیگر خیلی امیدوار هستیم تا طلسم و ناکامی کاروان ایران در این آوردگاه مهم شکسته شود.

پاسخی بگذارید