تاریخ: ۹:۲۱ :: ۱۳۹۵/۰۵/۲۹
نام نویسنده: sobhan

عادل غلامی ملی پوش والیبال ایران پس از حذف از المپیک گفت: تیم ما امروز به غیر از اوایل گیم سوم فراتر از انتظار ظاهر شد و در این چند ساله شاید انسجام تیمی به این شکل را نداشتیم. به گزارش مازند اسپرت، تیم ملی والیبال ایران در ششمین مسابقه المپیکی خود مقابل ایتالیا با […]

022202عادل غلامی ملی پوش والیبال ایران پس از حذف از المپیک گفت: تیم ما امروز به غیر از اوایل گیم سوم فراتر از انتظار ظاهر شد و در این چند ساله شاید انسجام تیمی به این شکل را نداشتیم.

به گزارش مازند اسپرت، تیم ملی والیبال ایران در ششمین مسابقه المپیکی خود مقابل ایتالیا با نتیجه ۳ بر صفر بازی را واگذار کرد تا بدین ترتیب از المپیک خداحافظی کند.

غلامی این را گفت و ادامه داد: تمام بچه های سعی و تلاش خودشان را کردند.ما برای بردن آمده بودیم، اما باید بگویم که ایتالیا بدون شک یکی از قدرت های دنیاست و بازی کردن با آنها خیلی سخت است. با این حال ما در ست اول و دوم خیلی آنها را تحت فشار قرار دادیم.
غلامی در پاسخ به این سوال که ست سوم را روی اشتباه بازیکنان باختیم این واکنش را نشان داد: اصلا این طور نیست. حریف آنقدر خوب سرویس می زد که نمی شود گفت بچه های ما اشتباه کردند.بچه های ما استثنایی بازی کردند. از شب قبل هم قسم شده بودیم که بازی خوبی را انجام بدهیم. در ست اول و دوم کمی بخت با ما یار نبود. می توانست بازی برگردد. فقط می خواهم به مردم کشورم بگویم که ما تلاش مان را کردیم و اگر هم باختیم روی زور و توانایی حریف بود.

پاسخی بگذارید