تاریخ: ۶:۰۵ :: ۱۳۹۵/۰۵/۲۹
نام نویسنده: sobhan

  کیمیا علیزاده نماینده وزن ۵۷- کیلوگرم کشورمان با راهیابی به جدول گروه بازنده‌ها نماینده تایلند را شکست داد و به مرحله بعدی راه یافت.   به گزارش مازنداسپرت؛ بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ برزیل در حالی پیگیری می‌شود که در دومین روز از مسابقات تکواندو، کیمیا علیزاده نماینده وزن ۵۷- کیلوگرم تیم ملی بانوان در نخستین مبارزه […]

 

خبرگزاری فارس: علیزاده یک قدم تا مدال برنز المپیک

کیمیا علیزاده نماینده وزن ۵۷- کیلوگرم کشورمان با راهیابی به جدول گروه بازنده‌ها نماینده تایلند را شکست داد و به مرحله بعدی راه یافت.

 

به گزارش مازنداسپرت؛ بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ برزیل در حالی پیگیری می‌شود که در دومین روز از مسابقات تکواندو، کیمیا علیزاده نماینده وزن ۵۷- کیلوگرم تیم ملی بانوان در نخستین مبارزه خود نماینده کرواسی را شکست داد، اما در دومین دیدار خود مغلوب نماینده اسپانیا شد.

در ادامه مبارزات وزن ۵۷- کیلوگرم تکواندوکار اسپانیایی که در مرحله یک چهارم نهایی با برتری مقابل علیزاده رای نیمه نهایی شده بود، در این مرحله “ملک هدایا” از مصر را شکست داد و به دیدار نهایی راه یافت. 

پس از راه یابی نماینده اسپانیا به دیدار نهایی، علیزاده این شانس را پیدا کرد تا در گروه بازنده ها به کار خود ادامه دهد. علیزاده در این مرحله به مصاف نماینده تایلند رفت و با نتیجه۱۴ بر ۱۰ نماینده تایلند را شکست داد. وی در مرحله بعدی باید نماینده سوئد را شکست دهد./فارس

پاسخی بگذارید