تاریخ: ۱۹:۵۲ :: ۱۳۹۵/۰۵/۲۸
نام نویسنده: sobhan

  سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان گفت: آمارهای بازی‌مان در المپیک نشان می‌دهد که حرف‌های زیادی برای گفتن داریم.   به گزارش مازنداسپرت؛ تیم ملی والیبال ایران در نخستین حضور خود در المپیک با حضور در مرحله یک چهارم به کار خود پایان داد. رائول لوزانو سرمربی تیم ملی والیبال ایران  در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی […]

 

خبرگزاری فارس: لوزانو: حرف‌های زیادی برای گفتن داریم/ دریافت‌هایمان خوب بود، اسپک‌هایمان باید بهتر شود

سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان گفت: آمارهای بازی‌مان در المپیک نشان می‌دهد که حرف‌های زیادی برای گفتن داریم.

 

به گزارش مازنداسپرت؛ تیم ملی والیبال ایران در نخستین حضور خود در المپیک با حضور در مرحله یک چهارم به کار خود پایان داد. رائول لوزانو سرمربی تیم ملی والیبال ایران  در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی فارس به ریو، در مورد وضعیت و عملکرد تیم ملی والیبال کشورمان در مسابقات المپیک صحبت‌هایی را کرده است که در زیر می‌خوانید:

* به عنوان سوال نخست عملکرد تیم ملی را در اولین حضور در المپیک چگونه دیدید؟

تیم از راندمان خوبی برخوردار بود و اگر نگاهی به آمار بیندازید، عملکرد ما قابل قبول بوده است. دفاع ما جزء بهترین دفاع‌های مسابقات بود. در دریافت‌ها هم خیلی خوب بودیم و مرندی بهترین دریافت کننده مسابقات شده است. البته اسپک‌هایمان باید بهتر باشد. این آمارها نشان می‌دهد که تیم ما حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. در دیدار با ایتالیا نیمی از بازی بسیار نزدیک بود و نمایش خوبی داشتیم.

*سخت‌ترین حریف ایران چه تیمی بود؟

بازی اول ما مقابل آرژانتین واقعا سخت بود، چون هنوز در شرایط مسابقات قرار نگرفته بودیم و تیم حریف هم ما را غافلگیر کرد. در بازی با روسیه هم بیشتر حواس ما برای یک چهارم نهایی بود. بازی با لهستان را می‌توانستیم برنده باشیم و مقابل مصر و کوبا هم کارمان آسان بود.

*عکسی از شما در کنار ولاسکو در رستوران دهکده ورزشکاران منتشر شد، در این مورد توضیح می‌دهید؟

خیلی از اوقات شام و ناهار خود را با هم خوردیم. ارتباط زیادی با هم داریم. قبل از رویارویی با یکدیگر زیاد کاری به هم نداشتیم، اما بعد از مسابقه اول راحت‌تر شدیم و بیشتر با هم صحبت می‌کنیم.

* از ترکیب ایران راضی بودید؟

بله راضی هستم و بچه‌ها خیلی خوب و حرفه‌ای رفتار کردند و برای پیروزی بسیار تلاش کردند و از جان مایه گذاشتند. فکر می‌کنم مردم و تماشاگران به آنها افتخار کنند.

* برخی‌ کارشناسان به حضور نفراتی مانند حمزه زرینی در المپیک انتقاد می‌کنند؟

همان برخی‌ها وقتی در تیم ملی مسئولیت داشتند، می‌توانند از این نفرات استفاده نکنند. باید موارد زیادی را بررسی کنیم و نمی‌شود به راحتی به این نوع سوال‌ها پاسخ داد. نظر خود شما چیست؟ آیا باید زرینی در المپیک حضور داشته باشد، یا خیر؟

* من چون کارشناس نیستم، نمی‌توانیم در این مورد نظری بدهم…

من به تمام نظرها  احترام می‌گذارم، اما هر نظری باید در جای خود مطرح شود.

به گزارش فارس، تیم ملی والیبال کشورمان با شکست مقابل ایتالیا از رسیدن به مرحله نیمه نهایی المپیک بازماند.
/فارس

پاسخی بگذارید