تاریخ: ۹:۴۳ :: ۱۳۹۵/۰۵/۲۷
نام نویسنده: sobhan

  تیم ملی ب والیبال ایران در چهارمین دیدار تدارکاتی و دوستانه خود در قطر موفق به شکست تیم العربی این کشور شد.   به گزارش مازنداسپرت؛و به نقل فدراسیون والیبال، تیم ملی ب والیبال ایران از چهارشنبه هفته پیش اردوی برون مرزی خود را در قطر آغاز کرده است. شاگردان ناصر شهنازی سرمربی تیم ملی […]

 

خبرگزاری فارس: تیم ملی والیبال ب مقابل العربی قطر پیروز شد

تیم ملی ب والیبال ایران در چهارمین دیدار تدارکاتی و دوستانه خود در قطر موفق به شکست تیم العربی این کشور شد.

 

به گزارش مازنداسپرت؛و به نقل فدراسیون والیبال، تیم ملی ب والیبال ایران از چهارشنبه هفته پیش اردوی برون مرزی خود را در قطر آغاز کرده است. شاگردان ناصر شهنازی سرمربی تیم ملی ب روز گذشته در چهارمین دیدار تدارکاتی و دوستانه خود، برای دومین بار به مصاف تیم العربی که خود را برای حضور در جام باشگاه‌های آسیا آماده می‌کند، قرار گرفتند.

ملی‌پوشان ب والیبال ایران در این مسابقه سه بر یک حریف خود را از پیش رو برداشتند. تیم ایران در ست نخست ۳۰ بر ۲۸ مغلوب شد، اما در ست های دوم تا چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۱۴، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۲۰ به پیروزی رسید.

تیم ملی ب والیبال ایران در مسابقه تدارکاتی نخست خود با تیم العربی که چند بازیکن ملی پوش و دو بازیکن خارجی سرشناس (ویسوتو از برزیل و کواچویچ از صربستان) دارد، سه بر یک مغلوب شده بود.

تیم ملی ب والیبال ایران خود را برای حضور شایسته در پنجمین دوره مسابقات والیبال جام کنفدراسیون مردان آسیا که از یکم تا هفتم مهرماه به میزبانی شهر ناخوم پاتوم تایلند برگزار می شود، آماده می‌کند.

هشت تیم برتر قاره کهن آسیا در این رقابت ها حضور دارند که تیم ملی ب والیبال ایران با تیم های ژاپن، استرالیا و کره جنوبی در گروه دوم همگروه است. در گروه نخست این رقابت ها نیز چهار تیم تایلند (میزبان)، چین، قطر و چین تایپه با یکدیگر رقابت می‌کنند./فارس

پاسخی بگذارید