تاریخ: ۲۰:۲۳ :: ۱۳۹۵/۰۵/۲۶
نام نویسنده: sobhan

‘ سمن قیومی’ تنیس باز جوان ساروی با برتری برابر دیگر هم استانی های خود در دیدار نهایی مسابقات تنیس مناطق پنجگانه زنان کشور به مقام قهرمانی دست یافت. به گزارش مازند اسپرت، در دیدار نهایی مرحله چهارم این مسابقات که عصر سه شنبه در مجموعه ورزشی داراب ساری برگزار شد ، قیومی و ‘ […]

02‘ سمن قیومی’ تنیس باز جوان ساروی با برتری برابر دیگر هم استانی های خود در دیدار نهایی مسابقات تنیس مناطق پنجگانه زنان کشور به مقام قهرمانی دست یافت.

به گزارش مازند اسپرت، در دیدار نهایی مرحله چهارم این مسابقات که عصر سه شنبه در مجموعه ورزشی داراب ساری برگزار شد ، قیومی و ‘ ترانه مهران ‘ از بابل به مصاف هم رفتند که قیومی در یک رقابت ۳ ساعته حریف باتجربه و مدعی خود را با نتیجه ۲ بر یک شکست داد و قهرمانی این مسابقات شد.


در این دیدار قیومی در ست های اول و سوم و با امتیازهای (۷ بر۵ ) و(۶ بر ۴ ) پیروز شد و مهران هم در ست دوم با نتیجه (۷ بر۶ ) حریف مدعی خود را شکست داد.

همچنین ‘ آناهیتا ابوحمزه’ و ‘ پریچهر امین اجلاسی ‘ هر دو از ساری به طور مشترک سوم شدند.

در مرحله چهارم مسابقات آزاد تنیس مناطق پنجگانه کشور که درساری برگزار می شود ، ۱۷ تنیس باز برتر و دارای رنکینگ کشوری از استان های شمالی به مدت چهار روز با هم رقابت کردند.

به نفر نخست این مرحله چهار میلیون و ۵۰۰ هزار ریال ، نفر دوم ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال و نفر سوم مشترک سه میلیون ریال جایزه نقدی اهداء شد.

همچنین از سوی فدراسیون تنیس در پایان پنج مرحله مسابقات تنیس بانوان مناطق کشور ، ۱۵۰ امتیاز به رنکینگ نفر اول، ۱۰۰ امتیاز به نفردوم و ۶۰ امتیاز هم به رنکینگ نفر سوم اضافه خواهد شد.
مسابقات آزاد مناطق پنجگانه تنیس مردان کشور امسال در پنج مرحله برگزار می شود که در مجموع برترین های پنج مرحله مسابقات تنیس آزاد زنان کشور از سوی کمیته فنی فدراسیون تنیس به تیم ملی دعوت می شوند.

 

photo 2016 08 17 00 51 54

photo 2016 08 17 00 52 00

photo 2016 08 17 00 52 03

پاسخی بگذارید