تاریخ: ۱۱:۳۲ :: ۱۳۹۵/۰۵/۲۶
نام نویسنده: sobhan

  مهاجم اسبق تیم ملی ایران گفت: برای نکونام با جان و دل بازی می‌کنم ولی برخی برای این بازی به فکر جیب خودشان هستند.   به گزارش مازنداسپرت؛ خداداد عزیزی  درخصوص حضورش در بازی خداحافظی جواد نکونام و اتفاقاتی که پیرامون برگزاری این مسابقه رخ داده است، اظهار داشت: اول از همه باید بگویم اگر […]

 

خبرگزاری فارس: برخی برای بازی خداحافظی نکونام به فکر جیبشان هستند!/ کار تفتیان کمتر از نشان طلا نبود

مهاجم اسبق تیم ملی ایران گفت: برای نکونام با جان و دل بازی می‌کنم ولی برخی برای این بازی به فکر جیب خودشان هستند.

 

به گزارش مازنداسپرت؛ خداداد عزیزی  درخصوص حضورش در بازی خداحافظی جواد نکونام و اتفاقاتی که پیرامون برگزاری این مسابقه رخ داده است، اظهار داشت: اول از همه باید بگویم اگر جواد نکونام بخواهد هر جای دنیا برای او می‌روم و بازی می‌کنم، به نکونام هم گفتم اگر در آمریکا هم بازی بگذاری، با هزینه شخصی به آنجا می‌آیم، اما تعجب می‌کنم چرا فدراسیون فوتبال برای چنین بازیکنی اقدام نمی‌کند و بازی خداحافظی نمی‌گذارد.

وی افزود: در این وسط یک عده به دنبال جیب خودشان هستند و نمونه بارزش مسابقه سال گذشته بود که یک نفر با ۵۰۰ میلیون تومان گم شده و دیگر خبری از او نشد.

خداداد عزیزی با تأکید بر اینکه باید فدراسیون در مورد چنین بازی‌هایی ورود و اقدام کند، گفت: این گونه بازی‌ها تشریفاتی است و معمولاً برای قدردانی انجام می‌شود. تاج هم دوست خوب من است و همیشه به ما محبت داشته، ولی از او می‌خواهم که برای این‌گونه کارها او پا پیش بگذارد، اسپانسر برای چنین مسابقاتی خود به خود جلو می‌آید و یک بازیکن باید برای فدراسیون و مردم ارزش داشته باشد، نه‌اینکه دیگران بازی خداحافظی بگذارند. 

عزیزی ادامه داد: روز بازی خداحافظی نکونام روز اوست و خودش باید بگوید چه کسی بیاید یا چه کسی نباشد. به همین دلیل گفتم اگر نکونام بخواهد به هر کجای دنیا می روم.

عزیزی با اشاره به مسابقات المپیک و نتیجه کاروان ایران گفت: متأسفانه تا الان اوضاع خوبی نداشتیم و چشم‌مان به فرنگی‌کاران بود، ولی آنها روزهای خوبی نداشتند، امیدوارم آزادکاران جبران کنند و فقط وزنه‌برداری بود که کاروان ایران را امیدوار کرد.

مهاجم سابق تیم ملی ایران در خصوص تفتیان و حضور وی در جمع دو و میدانی‌کاران برتر المپیک گفت: تفتیان بچه تربت حیدریه است، ولی منطقه خراسان کلاً سرعتی‌پرور است. او آنقدر در زمین خاکی‌های تربت حیدریه دویده تا به اینجا رسیده است، ولی به نظر من حرکت او کم‌تر از مدال طلا نبود./فارس

پاسخی بگذارید