تاریخ: ۱۱:۳۱ :: ۱۳۹۵/۰۵/۲۶
نام نویسنده: sobhan

  کاپیتان سابق تیم ملی از بازی خداحافظی که برای وی درنظر گرفته شده است، کناره‌گیری کرد.   به گزارش مازنداسپرت؛ قرار بود در روز چهارم شهریورماه سال جاری یک دیدار دوستانه بین ستارگان فوتبال جهان و باشگاه هنرمندان به منظور خداحافظی رسمی جواد نکونام، کاپیتان سابق تیم ملی و مربی فعلی این تیم از  دنیای فوتبال […]

 

خبرگزاری فارس: چرا نکونام از بازی خداحافظی‌اش کناره‌گیری کرد؟

کاپیتان سابق تیم ملی از بازی خداحافظی که برای وی درنظر گرفته شده است، کناره‌گیری کرد.

 

به گزارش مازنداسپرت؛ قرار بود در روز چهارم شهریورماه سال جاری یک دیدار دوستانه بین ستارگان فوتبال جهان و باشگاه هنرمندان به منظور خداحافظی رسمی جواد نکونام، کاپیتان سابق تیم ملی و مربی فعلی این تیم از  دنیای فوتبال برگزار شود که به خاطر برخی اختلافات ایجاد شده، نکونام امروز از حضور در این دیدار انصراف داد.

طبق اعلام باشگاه هنرمندان، یک لیست از سوی این باشگاه برای دیدار روز چهارم شهریور اعلام شد که گویا فوتبالیست‌های حاضر در این لیست مورد تأیید نکونام نبودند که همین امر موجب انصراف نکونام شده است.

این در حالی است که کاپیتان سابق تیم ملی به منظور نکوداشت ستاره‌های بزرگ فوتبال ایران از جمله علی پروین، حمید استیلی، خداداد عزیزی، سیروس دین محمدی، احمدرضا عابدزاده و … لیست دیگری را مدنظر دارد که این لیست را در اختیار یکی از بازیکنان قدیمی فوتبال ایران قرار داده تا برای بازگشت به این دیدار، حضور بازیکنانی که وی مدنظر دارد محقق دارد.

البته جواد نکونام به طور رسمی اعلام کرده که از انجام این بازی به طور رسمی انصراف داده است.

به گزارش فارس، همچنین به نظر می‌رسد باز شدن پای یکی از دلالان به فوتبال ایران بیش از پیش نکونام را به انصراف از این دیدار دوستانه ترغیب کرده است و نکته قابل توجه اینکه از پشت پرده اخباری به گوش می‌رسد مبنی بر اینکه برخی نهادهای امنیتی به تازگی پیگیر مسائل مربوط به این دلال هستند./فارس

پاسخی بگذارید