تاریخ: ۱۱:۱۵ :: ۱۳۹۵/۰۵/۲۶
نام نویسنده: sobhan

    به گزارش مازنداسپرت؛  علیرضا منصوریان که با گذشت چهار هفته از شروع مسابقات لیگ برتر هنوز نتوانسته با استقلال نتایج خوبی بگیرد امیدوار است  وعده‌هایی که قبل از لیگ و همچینین بعد از پایان هر بازی در کنفرانس‌ خبری به هواداران مشتاق استقلال می‌دهد برآورده شود. «قول می‌دهم که…» پرتکراترین جمله علیرضا منصوریان در […]

 

 

به گزارش مازنداسپرت؛  علیرضا منصوریان که با گذشت چهار هفته از شروع مسابقات لیگ برتر هنوز نتوانسته با استقلال نتایج خوبی بگیرد امیدوار است  وعده‌هایی که قبل از لیگ و همچینین بعد از پایان هر بازی در کنفرانس‌ خبری به هواداران مشتاق استقلال می‌دهد برآورده شود.

«قول می‌دهم که…» پرتکراترین جمله علیرضا منصوریان در کنفرانس‌هایش است. با نگاهی با برخی سخنان سرمربی استقلال بعد و قبل از از هربازی به این نتیجه می‌رسیم که هیچ‌کدام از این «قول می‌دهم»ها اغراق نشده و خود منصوریان در کنفرانس‌ها این قول را داده!

  حالا نگاهی می‌اندازیم به تمام جملات سرمربی استقلال بعد و قبل از از پایان هر بازی در ۴ هفته نخست لیگ؛

پیش از شروع فصل: مثل برخی از مربیان نمی گویم که روزنامه و خبرگزاری ها را مطالعه نمی کنم. من گروهی دارم که همه مطالب و دیدگاه ها را مرور می کنند. قول می دهم تغییرات مثبتی ایجاد شود.

پیش از بازی با نفت تهران: به هواداران قول می دهیم تا خوب بازی کنیم و در کنارش نتایج خوبی بگیریم. بدنسازی را اضافه کردم که با متد من هماهنگ بود. سعی کردیم تمرینات بدنسازی را کم و کوچک بکنیم تا بازیکنان سر حال به استقبال لیگ بروند. به ۸۰% خواسته های خودمان رسیدیم و در تعطیلات لیگ به دنبال بالا بردن فشار تمرینات تاکتیکی هستیم.

پس از بازی با نفت آبادان:  در اولین بازی ای که جمعیت ما کامل باشد، از نکونام تقدیر می کنیم. افشارزاده هم گفت که یک بازی دوستانه خوب برایش بگذاریم.

پیش از بازی با نفت آبادان: اگر در تابستان خوب آذوقه جمع کنید، در زمستان از آن استفاده می‌کنید. ما باید تیم قبراقی را آماده کنیم و در آخرای فصل مصدوم نداشته باشیم. کمی به بازیکنان صخت گرفته آیم و فکر می‌کنم روند خوبی را پیدا کنیم. ما می‌توانیم در تعطیلی لیگ خیلی آماده تر شویم.

بیانیه علیمنصور: به هواداران قول می دهم به زودی به استقلال مورد نظر آنها تبدیل شویم و این غصه ها را با خلق شادی های زیاد فراموش خواهیم کرد.

پیش از بازی پیکان: ضمن تشکر از افرادی که از من حمایت کردند مطمئن باشید مسیر استقلال عوض خواهد شد. اتفاقات سال گذشته پرسپولیس برای ما اتفاقات خوبی است زیرا پرسپولیس سال گذشته مزد صبوری هواداران را گرفت. به همه هواداران قول می دهم که تیم با صلابتی خواهند دید و هواداران نا امیدی به خود راه ندهند.

پس از بازی با پیکان: خیلی به این تیم اعتقاد دارم. روزهای سخت را می گذرانیم. امروز به هواداران قول می‌دهم که یک تیم با صلابت درست می‌کنم. تیمی که هیچ شک و شبهه‌ای نداشته باشد.  مطمئنم که بعد از تعطیلات تیم ملی به سرمنزل مقصود می رسیم.

 

پاسخی بگذارید