تاریخ: ۱۱:۱۰ :: ۱۳۹۵/۰۵/۲۶
نام نویسنده: sobhan

  مدافع اسبق تیم ملی گفت: سال‌های قبل که چنین بازی‌هایی به بهانه خیرخواهانه بودن برگزار شد، پول آن به جیب چه کسی رفته و چه شد؟   به گزارش مازنداسپرت؛ مهدی هاشمی‌نسب در خصوص انصراف جواد نکونام در بازی خداحافظی‌اش اظهار داشت: به نظرم آنهایی که چنین بازی‌هایی را برگزار می‌کنند فقط به فکر جیب خود […]

 

خبرگزاری فارس: چرا حراست وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال ورود نمی‌کنند؟/تکلیف این پول‌ها را برای مردم روشن کنید

مدافع اسبق تیم ملی گفت: سال‌های قبل که چنین بازی‌هایی به بهانه خیرخواهانه بودن برگزار شد، پول آن به جیب چه کسی رفته و چه شد؟

 

به گزارش مازنداسپرت؛ مهدی هاشمی‌نسب در خصوص انصراف جواد نکونام در بازی خداحافظی‌اش اظهار داشت: به نظرم آنهایی که چنین بازی‌هایی را برگزار می‌کنند فقط به فکر جیب خود هستند. سوال من این است که سال‌های قبل که چنین بازی‌های به بهانه خیرخواهانه بودن برگزار شد، پول آن به جیب چه کسی رفته و چه شد؟

وی ادامه داد: متأسفانه طی سالیان گذشته بی‌تدبیری‌هایی صورت گرفته و این رقابت‌ها پخش مستقیم شد و مردم به‌واقع به این اتفاقات بدبین شدند، الان هم نمی‌دانم چرا حراست وزرات ورزش و فدراسیون فوتبال به این مسائل ورود نمی‌کنند تا حداقل پشت پرده اتفاقاتی که می‌افتد و پول‌هایی که ردوبدل می‌شود، برای اذهان عمومی روشن شود.

هاشمی‌نسب گفت: امیدوارم نهادهای نظارتی و امنیتی به موضوع ورود کرده تا هرچه سریع‌تر تکلیف این افراد مشخص شود./فارس

پاسخی بگذارید