تاریخ: ۱۱:۰۵ :: ۱۳۹۵/۰۵/۲۶
نام نویسنده: sobhan

  دروازه‌بان تیم ملی فوتبال گفت: قطر در روزهایی که ما درگیر مسابقات لیگ بودیم در اردو بوده است و طبیعی است که آنها فرصت بیشتری در مقایسه با ما به لحاظ آمادگی داشته اند.   به گزارش مازنداسپرت؛ و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، علیرضا بیرانوند درباره وضعیت این تیم در اردوی ایتالیا و تمرینات […]

 

خبرگزاری فارس: بیرانوند: قطری‌ها فرصت بیشتری از ما برای آمادگی داشتند/ با تیمی که داریم صعود به جام جهانی شدنی است

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال گفت: قطر در روزهایی که ما درگیر مسابقات لیگ بودیم در اردو بوده است و طبیعی است که آنها فرصت بیشتری در مقایسه با ما به لحاظ آمادگی داشته اند.

 

به گزارش مازنداسپرت؛ و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، علیرضا بیرانوند درباره وضعیت این تیم در اردوی ایتالیا و تمرینات چند روز گذشته اظهار داشت: خدا را شکر تمرینات بسیار خوبی را تا اینجای کار در کمپ تیمهای ملی ایتالیا پشت سر گذاشته ایم. خوشبختانه امکانات خوبی در اینجا فراهم است و شرایط به گونه ای است که می شود توقع داشت پیش از بازی با قطر، تیم ملی به مرز آمادگی برسد. همه بازیکنان دعوت شده به جز اشکان دژاگه که امروز یا فردا به ما اضافه می شود، در تمرینات حضور دارند و من خیلی امیدوارم که بتوانیم از فرصت کمی که باقی مانده به نحو احسن استفاده کنیم و با موفقیت در دو بازی سرنوشت ساز پیش رو دل مردم ایران را شاد کنیم.
وی با اشاره به فشار تمرینات و جدیت بازیکنان و کادر فنی در تمرینات روزهای گذشته گفت: برنامه خیلی خوب و منطقی در تمرینات دیده می شود و بازیکنان رفته رفته به آمادگی کامل می رسند. هفت، هشت روز دیگر در ایتالیا هستیم و مسلما کادر فنی با تمریناتی که در نظر گرفته و برنامه های مدنظرش تا پیش از دیدار برابر قطر تیم را به آمادگی کامل می رساند. 
بیرانوند درباره دو بازی پیش روی تیم ملی برابر قطر و چین یادآور شد: درباره قطر باید بگویم که این تیم در تمام روزهایی که ما درگیر مسابقات لیگ و تمرینات باشگاهی بودیم در اردو بوده است و طبیعی است که آنها فرصت بیشتری در مقایسه با ما به لحاظ آمادگی داشته اند. به همین خاطر اصلا کار آسانی مقابل قطر نداریم. درباره دیگر تیمهای گروه هم باید بگویم به غیر از کره جنوبی که عادت به صعود به جام جهانی کرده، دیگر تیمها برای حضور در روسیه شانس برابری دارند و ما هم قطعا تمام تلاشمان را می کنیم که برای اولین بار به صورت پیاپی به جام جهانی صعود کنیم. این هدف با کادر فنی و بازیکنان جوانی که با اشراف کادر فنی از دل لیگ بیرون آمده اند دور از دسترس نیست و شما می بینید که بازیکنان لایق و شایسته ای به تیم ملی اضافه شده اند.
دروازه‌بان تیم ملی با اشاره به فاصله کم تا شروع رقابتهای انتخابی جام جهانی اظهار داشت: لازم است در این مدت کم همه جامعه ورزش  متحد شوند و با حمایت و پشتیبانی از تیم ملی شرایط را برای شادی مردم و صعود به جام جهانی فراهم کنند. خوشحالی مردم با صعود تیم ملی به جام جهانی با کمترین اتفاق اجتماعی قابل مقایسه است و طبیعتا مسوولان که همواره به دنبال جلب رضایت مردم هستند، می توانند با کمک و پشتیبانی از تیم ملی این رضایتمندی را ایجاد کنند. حس خود من می گوید با تیمی که داریم و با حمایتی که انجام خواهد گرفت، صعود به جام جهانی شدنی است./فارس

پاسخی بگذارید