تاریخ: ۷:۲۳ :: ۱۳۹۵/۰۵/۲۵
نام نویسنده: sobhan

  سرمربی جدید تیم فوتبال بایرن مونیخ ضمن ابراز رضایت عنوان کرد پیروزی در سوپر جام باشگاه‌های آلمان به تیمش در مسابقات فصل جدید روحیه می‌بخشد.   به گزارش مازنداسپرت؛ شب گذشته بایرنی‌ها در دیدار موسوم به سوپر جام باشگاه‌های آلمان موفق شدند بورسیادورتموند را در ورزشگاه زیگنال‌ایدوناپارک ۲ بر صفر شکست دهند. با این نتیجه مونیخی‌ها […]

 

خبرگزاری فارس: آنچلوتی:از پیروزی مقابل دورتموند خوشحالم/قهرمانی سوپر جام به بایرن روحیه می‌بخشد

سرمربی جدید تیم فوتبال بایرن مونیخ ضمن ابراز رضایت عنوان کرد پیروزی در سوپر جام باشگاه‌های آلمان به تیمش در مسابقات فصل جدید روحیه می‌بخشد.

 

به گزارش مازنداسپرت؛ شب گذشته بایرنی‌ها در دیدار موسوم به سوپر جام باشگاه‌های آلمان موفق شدند بورسیادورتموند را در ورزشگاه زیگنال‌ایدوناپارک ۲ بر صفر شکست دهند.

با این نتیجه مونیخی‌ها در آغاز فصل جدید باشگاهی، صاحب نخستین جام شد و کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی در آغاز کارش، نخستین افتخار را کسب کرد.

وی بعد از بازی اظهار داشت: با این بازی تیم نشان داد بسیار بسیار قدرتمند است. از این بابت راضی هستم. هرچند مغلوب کردن حریفی مثل دورتموند کار سختی است.

او ادامه داد:دورتموندی‌ها نیمه اول فوتبال بسیار خوبی را به معرض نمایش گذاشتند اما نیمه دوم اوضاع ما بهتر شد.

آنچلوتی همچنین عنوان کرد: از کسب این برد و جام بسیار خوشحالم. تصور می‌کنم این نتیجه به ما اعتمادبنفس و روحیه خوبی برای شروع کار در بوندس‌لیگا دهد.

در این مصاف آرتورو ویدال دقیقه ۵۸ روی پاس لواندوفسکی گل نخست را زد. دقیقه ۷۹ نیز نوبت به توماس مولر رسید تا با پاس هوملس گل دوم را به ثمر رساند./فارس

پاسخی بگذارید