تاریخ: ۱۸:۳۴ :: ۱۳۹۵/۰۵/۲۴
نام نویسنده: sobhan

  با توجه به پیروزی حریف حمید سوریان در مرحله نیمه‌نهایی مقابل نماینده آذربایجان، نماینده وزن ۵۹ کیلوگرم کشتی فرنگی کشورمان به گروه شانس مجدد رفت.   به گزارش مازنداسپرت؛رقابت‌های کشتی فرنگی بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو از ساعت ۱۷:۳۰ امروز آغاز شد که حمید سوریان در نخستین دیدارش مغلوب حریف ژاپنی شد. شینوبو اوتای جوان در […]

 

خبرگزاری فارس: حریف ژاپنی سوریان همه را از دم تیغ گذراند/ حمید به شانس مجدد رفت

با توجه به پیروزی حریف حمید سوریان در مرحله نیمه‌نهایی مقابل نماینده آذربایجان، نماینده وزن ۵۹ کیلوگرم کشتی فرنگی کشورمان به گروه شانس مجدد رفت.

 

به گزارش مازنداسپرت؛رقابت‌های کشتی فرنگی بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو از ساعت ۱۷:۳۰ امروز آغاز شد که حمید سوریان در نخستین دیدارش مغلوب حریف ژاپنی شد.

شینوبو اوتای جوان در ادامه با نتیجه با نتیجه ۶ بر صفر آلمات کبیسپایف از قزاقستان را شکست داد و راهی یک‌چهارم نهایی شد. وی در این مرحله نیز با نتیجه ۴ بر صفر از سد استیگ آندره برگ، نفر سوم جهان از نروژ گذشت و گام به نیمه‌نهایی گذاشت.

اوتا در این مرحله نیز با ضربه فنی روشن بایراموف، کشتی‌گیر کهنه‌کار آذربایحانی را  شکست داد و فینالیست شد تا حمید سوریان شانس حضور در گروه شانس مجدد و تلاش برای کسب مدلا برنز را پیدا خواهد کرد.

او در نخستین دیدار شانس مجدد به مصاف کبیسپایف از قزاقستان می‌رود./فارس

پاسخی بگذارید