تاریخ: ۱۸:۳۱ :: ۱۳۹۵/۰۵/۲۴
نام نویسنده: sobhan

  تیرانداز المپیکی ایران گفت: فدراسیون تیراندازی تمام تلاشش را می‌کند اما برای گرفتن مدال در المپیک باید از این فدراسیون بیشتر حمایت شود به خصوص که حریفان به شدت در این رشته سرمایه گذاری کرده و در حال رشدند.   به گزارش مازنداسپرت؛ پوریا نوروزیان پس از کسب عنوان بیست و هفتمی المپیک ریو گفت: […]

 

خبرگزاری فارس: نوروزیان: از رکوردی که زدم راضی هستم/ برای گرفتن مدال باید بیشتر حمایت شویم

تیرانداز المپیکی ایران گفت: فدراسیون تیراندازی تمام تلاشش را می‌کند اما برای گرفتن مدال در المپیک باید از این فدراسیون بیشتر حمایت شود به خصوص که حریفان به شدت در این رشته سرمایه گذاری کرده و در حال رشدند.

 

به گزارش مازنداسپرت؛ پوریا نوروزیان پس از کسب عنوان بیست و هفتمی المپیک ریو گفت: در مجموع از عملکرد خودم در مسابقات امروز با توجه به رکوردی که زدم راضی هستم ولی اگر چند تا رقابتهای جهانی را از دست نمی دادم شاید شرایطم بهتر می شد.

وی ادامه داد: لازمه حضور در فینال المپیک حضور در رقابتهای جهانی و فینال آن است و ما می توانیم به فینال المپیک راه یابیم و به شخصه در این رقابتهای رکوردم به فینال خیلی نزدیک بود البته امروز در دراز کش در راند اول خوب بودم ولی در راند پایانی آخر و در ایستاده هم نتوانستم خوب امتیاز بگیریم به نوعی امروز شرایط برای امتیاز گرفتن من بر عکس بود.

نوروزیان تأکید کرد: فدراسیون تمام تلاشش را می کند اما برای گرفتن مدال در المپیک باید از این فدراسیون بیشتر حمایت شود به خصوص که حریفان به شدت در این رشته سرمایه گذاری کرده و در حال رشدند./فارس

پاسخی بگذارید