تاریخ: ۲۰:۱۵ :: ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
نام نویسنده: sobhan

مجتبی عابدینی گفت: امیدوارم مردم از بردهایم در المپیک ریو خوشحال شده باشند. به گزارش مازند اسپرت؛ مجتبی عابدینی نفر چهارم شمشیربازی المپیک ریو تصریح کرد: بد شانس نبودم چون دو یا سه ضربه ام در بازی با آمریکا را ندادند و بازنده شدم. وی پس از کسب مقام چهارمی در المپیک ریو اظهار داشت: […]

aqaaaaمجتبی عابدینی گفت: امیدوارم مردم از بردهایم در المپیک ریو خوشحال شده باشند.

به گزارش مازند اسپرت؛ مجتبی عابدینی نفر چهارم شمشیربازی المپیک ریو تصریح کرد: بد شانس نبودم چون دو یا سه ضربه ام در بازی با آمریکا را ندادند و بازنده شدم.

وی پس از کسب مقام چهارمی در المپیک ریو اظهار داشت: من بد شانس نبودم چون دو یا سه  ضربه ام در بازی با آمریکا را ندادند. در دیدار با همین حریف کره‌ای هم وقتی راه افتادم یک امتیازم را ندادند.

این شمشیرباز مازنی اذعان داشت: انشاالله شمشیربازی پیشرفت کند و بچه‌ها بتوانند در المپیک‌های بعدی نتیجه خوبی بگیرند.

عابدینی در ادامه گفت: امیدوارم مردم از بردهای من خوشحال شده باشند؛ همین طور از باخت من ناراحت نباشند چون تمام تلاشم را انجام دادم.

ملی پوش شمشیربازی کشورمان در واکنش به اینکه یک امتیاز فقط با نقره المپیک فاصله داشت و از المپیک لندن که بازی نخست حذف شد، خیلی فاصله گرفته عنوان داشت: دو سال است که ما خیلی خوب شدیم من همین کیم و خیلی از قهرمانان را شکست داده بودم اما از همه عذرخواهی می‌کنم.

پاسخی بگذارید