تاریخ: ۱۰:۲۹ :: ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
نام نویسنده: sobhan

  مربی دروازه‌بانان نفت تهران گفت: شیخ‌ویسی مشکلاتی به دلیل مطالباتش از قبل با باشگاه نفت داشته، اما چیزی راجع‌به جدایی او نشنیدم.   به گزارش مازنداسپرت؛ بهزاد غلامپور در خصوص شایعه جدایی وحید شیخ‌ویسی دروازه‌بان تیم نفت گفت: من تا الان که با شما صحبت می‌کنم، چنین چیزی نشنیده‌ام و خبر ندارم که او می‌خواهد جدا […]

 

خبرگزاری فارس: چیزی از جدایی شیخ‌ویسی نشنیده‌ام/ به هوا پریدم و داور اخراجم کرد

مربی دروازه‌بانان نفت تهران گفت: شیخ‌ویسی مشکلاتی به دلیل مطالباتش از قبل با باشگاه نفت داشته، اما چیزی راجع‌به جدایی او نشنیدم.

 

به گزارش مازنداسپرت؛ بهزاد غلامپور در خصوص شایعه جدایی وحید شیخ‌ویسی دروازه‌بان تیم نفت گفت: من تا الان که با شما صحبت می‌کنم، چنین چیزی نشنیده‌ام و خبر ندارم که او می‌خواهد جدا شود یا نه، اما می‌دانم طلبی از گذشته از نفتی‌ها دارد و مشکل او به خاطر این مسئله است.

وی در پاسخ به این سوال که اگر شیخ‌ویسی از نفت جدا شود، تکلیف دروازه‌بان دوم این تیم چه خواهد شد، اظهار داشت: هنوز که او از ما جدا نشده که بخواهم در مورد این مسائل صحبت کنم،‌فعلاً هیچ بحثی در این باره نشده، اما اگر جدا شد فکر جانشینش را خواهیم کرد.

مربی دروازه‌بانان نفت درباره اخراجش در بازی با استقلال خوزستان هم افزود: در یک صحنه من فکر کردم داور اشتباه کرده و اعتراض کردم، اما صحنه اخراج من به دلیل صحنه‌ای بود که به هوا پریدم و داور مرا اخراج کرد، اما باید بگویم هیچ توهینی به داور نکردم./فارس

پاسخی بگذارید