تاریخ: ۱۰:۲۸ :: ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
نام نویسنده: sobhan

  تیم فوتبال پرسپولیس تمرینات خود را پس از چهار روز استراحت از روز سه‌شنبه ۲۶ مرداد ماه زیر نظر کریم باقری آغاز خواهد کرد و سرمربی سرخ‌پوشان بامداد چهارشنبه وارد تهران خواهد شد.   به گزارش مازنداسپرت؛ و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ که بامداد جمعه برای استراحتی چند روزه تهران را […]

 

خبرگزاری فارس: پرسپولیس سه‌شنبه با باقری و چهارشنبه با برانکو تمرین می‌کند

تیم فوتبال پرسپولیس تمرینات خود را پس از چهار روز استراحت از روز سه‌شنبه ۲۶ مرداد ماه زیر نظر کریم باقری آغاز خواهد کرد و سرمربی سرخ‌پوشان بامداد چهارشنبه وارد تهران خواهد شد.

 

به گزارش مازنداسپرت؛ و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ که بامداد جمعه برای استراحتی چند روزه تهران را ترک کرده است، بامداد چهارشنبه به تهران بر می‌گردد.

این در حالی است که طبق برنامه، تمرینات پرسپولیس از روز سه‌شنبه آغاز خواهد شد و این تمرین را کریم باقری هدایت می‌کند. این تمرین از ساعت ۱۸ در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار خواهد شد.

سرخ‌پوشان از روز چهارشنبه با بازگشت برانکو ایوانکوویچ و همکارانش تمرینات خود را دو نوبت در روز دنبال می‌کنند.

سرمربی کروات پرسپولیس در طول تعطیلی رقابت‌های لیگ چند بازی تدارکاتی را هم در نظر گرفته است تا بازیکنان از فرم مسابقه خارج نشوند. هر چند عدم حضور شش ملی‌پوش، این تمرینات و برنامه آماده نگه داشتن تیم را تحت‌الشعاع قرار خواهد داد./فارس

پاسخی بگذارید