تاریخ: ۱۰:۲۶ :: ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
نام نویسنده: sobhan

  در پایان هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر و از مجموع دیدارهای برگزار شده، نیمی از مسابقات با نتیجه تساوی به پایان رسیده است.   به گزارش مازنداسپرت؛ رقابت‌های فصل جدید لیگ برتر طی ۲ شب گذشته با برگزاری دیدارهای هفته چهارم به پایان رسید و این در حالی است که از تعداد ۳۲ بازی برگزار شده […]

 

خبرگزاری فارس: تیم‌ها روی لبه احتیاط گام برمی‌دارند!/ افزایش ۱۷ درصدی تساوی‌ها نسبت به ۳ سال گذشته

در پایان هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر و از مجموع دیدارهای برگزار شده، نیمی از مسابقات با نتیجه تساوی به پایان رسیده است.

 

به گزارش مازنداسپرت؛ رقابت‌های فصل جدید لیگ برتر طی ۲ شب گذشته با برگزاری دیدارهای هفته چهارم به پایان رسید و این در حالی است که از تعداد ۳۲ بازی برگزار شده در رقابت‌‌های امسال نیمی از این دیدارها یعنی ۱۶ مسابقه با تساوی به پایان رسیده است.

در رقابت‌های امسال به طور میانگین در هر هفته ۴ مسابقه با تساوی به پایان رسیده است تا جایی که هفته دوم با ۶ تساوی و هفته سوم با یک تساوی بیشترین و کمترین تساوی‌ها را در بین نتایج کسب شده در ۴ هفته برگزار شده لیگ به خود اختصاص داده‌ است.

نکته قابل توجه اینکه از بین ۱۶ نتیجه مساوی به دست آمده ۱۰ مسابقه با تساوی یک بر یک به پایان رسیده تا این نتیجه پرتکرارترین رقابت‌های امسال باشد.

نکته عجیب دیگر اینکه طی ۳ سال گذشته و در هر ۳ فصل سیزدهم، چهاردهم و پانزدهم طی ۴ هفته ابتدایی رقابت‌ها ۱۱ تساوی از ۳۲ دیدار برگزار شده به ثبت رسیده که این موضوع نشان می‌دهد نتایج تساوی در پایان هفته چهارم در لیگ برتر امسال با افزایش حدود ۱۷ درصدی نسبت به ۳ سال گذشته مواجه شده است.

صبا، گسترش و پیکان با ۳ تساوی از مجموع ۴ دیدار خود بیشترین نقش را در نتایج تساوی به دست آمده داشته‌اند و از سوی دیگر سپاهان هنوز در مسابقات خود به نتیجه تساوی دست پیدا نکرده است.

به نظر می‌رسد تفکرات تاکتیکی‌ مربیان در فصل جدید همراه با احتیاط شده و تیم‌های محتاط در مسابقات امسال در وهله اول بیشتر به فکر نباختن هستند تا ریسک کردن و کسب هر ۳ امتیاز لازم!/فارس

پاسخی بگذارید