تاریخ: ۱۱:۵۳ :: ۱۳۹۵/۰۵/۲۲
نام نویسنده: sobhan

  هافک تیم فوتبال ماشین‌سازی و سرمربی تراکتورسازی قبل از شروع دربی تبریز کدورت‌ها را کنار گذاشتند.   به گزارش مازنداسپرت؛ تراکتورسازی و ماشین‌سازی تبریز در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۸ در ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی به مصاف یکدیگر رفتند. این مسابقه با پیروزی ۲ بر صفر تراکتورسازی به پایان رسید. قبل از […]

 

خبرگزاری فارس: قلعه‌نویی و تیموریان کدورت‌ها را کنار گذاشتند

هافک تیم فوتبال ماشین‌سازی و سرمربی تراکتورسازی قبل از شروع دربی تبریز کدورت‌ها را کنار گذاشتند.

 

به گزارش مازنداسپرت؛ تراکتورسازی و ماشین‌سازی تبریز در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۸ در ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی به مصاف یکدیگر رفتند.

این مسابقه با پیروزی ۲ بر صفر تراکتورسازی به پایان رسید. قبل از شروع این دیدار آندرانیک تیموریان بازیکن ماشین‌سازی که در نیم فصل دوم لیگ چهاردهم  در تراکتورسازی بود برای خوش و بش و گرفتن رخصت به سمت نیمکت تراکتورسازی رفت.

در همین حین این بازیکن با قلعه‌نویی هم روبرو شد و پس از یکی دو سال که بین آنها اختلاف وجود داشت با یکدیگر خوش و بش کردند و برخورد گرمی داشتند تا به نوعی کدورت‌ها را به پایان برسانند.

تیموریان در نیم فصل اول لیگ چهاردهم پس از اینکه با قلعه‌نویی سرمربی وقت استقلال دچار اخلاف شد به تراکتورسازی رفت و همواره بین آنها کدورت‌هایی وجود داشت در همین راستا طیب ذوالفقاری سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی به خبرنگار فارس گفت: تیموریان قبل از بازی وقتی با قلعه‌نویی روبرو شد به سمت او رفت و با یکدیگر برخورد گرمی داشتند. این حرکت بسیار خوب و زیبایی بود. بازیکنان اصلا نباید اجازه دهند اختلافی بوجود آید تا کدورتی ایجاد نشود. دیروز حرکت قشنگی قبل از دربی انجام شد که به زیبایی‌های این مسابقه افزود./فارس

پاسخی بگذارید